Windows 12 çıkar mı?

Belki bu soruyu sormak için erken ama benim için sorma vaktim geldi😄
Biliyorsunuz bilmiyorsunuz, Windows XP çıktıktan sonra kolayına işletim sistemi çıkmadı ama 6 yılın sonunda Windows Vista çıktı.
Bunu bilirsiniz herhalde. Windows 8.1 çıktıktan 2 sene sonra Windows 10 çıktı ama Windows 10 çıktıktan sonra kolayına yine işletim sistemi çıkmadı ancak yine 6 yılın sonunda Windows 11 çıktı ve çok iyi bir geliştirilme aşamasında.
Size sorum şu: Windows 12 ne zaman çıkar?
Bana göre 2027 ya da 2028'de çıkar çünkü Microsoft böyle bir yol izliyor.
Ya da hiç çıkmaz mı?
Soruya cevap yazabilirseniz teşekkürler.
Bugün bu konu yazıldığından, bu kadar. Başka konularda görüşürüz.

2025'te Windows 10'un desteği bitecek bana kalırsa 2026 gibi çıkacaktır.

Belki bu soruyu sormak için erken ama benim için sorma vaktim geldi😄
Biliyorsunuz bilmiyorsunuz, Windows XP çıktıktan sonra kolayına işletim sistemi çıkmadı ama 6 yılın sonunda Windows Vista çıktı.
Bunu bilirsiniz herhalde. Windows 8.1 çıktıktan 2 sene sonra Windows 10 çıktı ama Windows 10 çıktıktan sonra kolayına yine işletim sistemi çıkmadı ancak yine 6 yılın sonunda Windows 11 çıktı ve çok iyi bir geliştirilme aşamasında.
Size sorum şu: Windows 12 ne zaman çıkar?
Bana göre 2027 ya da 2028'de çıkar çünkü Microsoft böyle bir yol izliyor.
Ya da hiç çıkmaz mı?
Soruya cevap yazabilirseniz teşekkürler.
Bugün bu konu yazıldığından, bu kadar. Başka konularda görüşürüz.

Bak kanka 7/8/8.1/10
Bak +1 +0.1 +2 şimdi tekrar +1 = Windows 11 sıra 0.1'de Windows 11.1
Zamanında Windows 11 çıkmayacak falan deniyordu. Windows 10 üzerinden yeni güncellemeleri alacak deniliyordu ama geldi.

Purple Emirhan.

Windows 10 son sistemimiz olacak denmişti, bu nedenle Microsoft'un işi belli olmaz. Windows 11'i kısa süre denedim sürükle bırak özelliğinin olmadığını görünce bir soğuma yaşadım açıkçası. Olmamış sistemi servis ettiler sanki. Bu şekilde olacaksa yeni sistem sürmenin manası kalmıyor.
Hocam o özellik geldi 2 3 hafta önce Insider a. Ben kullanıyorum sorun yok.

Hocam neden öyle dediniz ben kullanıyorum gayet memnunum.

Ben de memnunum kullanışlı ve tasarımı da güzel ama sorun Windows 10 ile arasında çok bir fark olmaması yani Windows 10'dan 11'e geçmek için pek bir sebep yok bu yüzden gereksiz ve çıkmaması gereken bir işletim sistemi daha geç çıkarsalar çok daha iyi olabilir di

İroni yapıyorum, lütfen Microsoft'un bu açıklamasından sonra asıl sizler forumda gereksiz tartışmalar yapıp kendinizi yormayın. Son söz Microsoft cugulisi tarafından söylenmiştir.

İroni yapıyorsanız yorumunuzun sonuna ünlem işareti koyun yoksa yanlış bilgi olarak anlaşılıyor.

Geri
Yukarı