Windows vs Linux

@Akil Gündoğan oyun ve Adobe vs. ile işi yoksa direkt geçiş de yapabilir ama bence bir süre sanal makinede kullansın.
Ya hocam öyle diyoruz ama Linux maalesef halen bana göre 7/24 ana sistem olarak kullanılabilecek bir işletim sistemi değil.

Bir günün belki yüzde 80'inde Linux kullanıyorum ama yine de Windows'a illa ki işim hep düşüyor.

Direkt sisteme kurmadan ayrıca Linux'u öğrenemez. İlk birkaç gün kullanır daha sonra unutur sanal makinede.

NASA'yı mı hackleyeceksin? Kim öğretiyor size Kali Linux'u anlamıyorum. Linux Mint veya Kubuntu kurun.

Ergen tavırları sergilemiyorum. Hacker olmak istemiyorum. Sadece bakmak içindi. Günlük kullanıcıyım.

Siber güvenlikle işiniz yoksa önermem. Hakeza Kali biraz sorunlu bir dağıtımdır. Ayrıca Kalideki araçlar sonradan diğer dağıtımlara da yüklenebilir.

Önerinizi dikkate alacağım.

Ya hocam öyle diyoruz ama Linux maalesef halen bana göre 7/24 ana sistem olarak kullanılabilecek bir işletim sistemi değil.

Bir günün belki yüzde 80'inde Linux kullanıyorum ama yine de Windows'a illa ki işim hep düşüyor.

Direkt sisteme kurmadan ayrıca Linux'u öğrenemez. İlk birkaç gün kullanır daha sonra unutur sanal makinede.

Bu sizin düşünceniz.
Neden Kali?

Kali, günlük kullanım için bir işletim sistemi değildir. Stabilite bakımından sorunları var. Günlük kullanıcıya önermem.

Tamam şu an Ubuntu'ya bakıyorum.

Geri
Yukarı