Sürprizbozan İnceleme Witcher 3

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Diyalog sevmeyen biri RPG oyunlarını tam anlamıyla oynayamaz zaten.
Diyalogları sevmemekten değil, DLC'leri sevmemekten geçmiştim hocam diyalogları. Normal oyunda diyalogları dinledim hep.

Gerçekten mi hocam, Witcher 3 dlcleri benim hayatımda oynadığım en iyi dlcler diyebilirim.
Hak veriyorum hocam size. DLC'lerin içi gerçekten bayağı doluydu, farklı oyunlar gibiydi. Benim sevmeme nedenim DLC'lerin oyunun ana hikayesinden epey uzaklaşmış olmasıydı; ama bence de DLC'ler bayağı güzel. Hatta bir ara tekrar başlayabilirim DLC'lere.

Son düzenleme:
Diyalogları sevmemekten değil, DLC'leri sevmemekten geçmiştim hocam diyalogları. Normal oyunda diyalogları dinledim hep.

Hak veriyorum hocam size. DLC'lerin içi gerçekten bayağı doluydu, farklı oyunlar gibiydi. Benim sevmeme nedenim DLC'lerin oyunun ana hikayesinden epey uzaklaşmış olmasıydı; ama bence de DLC'ler bayağı güzel. Hatta bir ara tekrar başlayabilirim DLC'lere.
Bende ana hikayeyi pek sevmediğim için dlclere bayılmıştım ama ben witcher 1 ve witcher 2 hikayelerini hiç bilmeden başladığım için.

Bende ana hikayeyi pek sevmediğim için dlclere bayılmıştım ama ben witcher 1 ve witcher 2 hikayelerini hiç bilmeden başladığım için.
Bende Witcher 1 ve Witcher 2 oynamadan; evreni, hikayeyi bilmeden başlamıştım fakat ana hikayeye bayılmıştım. O kadar bayılmıştım ki oyunu toplam 3 kere, diziyi 5 kere bitirdim. Ek olarak Witcher'ın 3. kitabını da bitirmek üzereyim.

Bende Witcher 1 ve Witcher 2 oynamadan; evreni, hikayeyi bilmeden başlamıştım fakat ana hikayeye bayılmıştım. O kadar bayılmıştım ki oyunu toplam 3 kere, diziyi 5 kere bitirdim. Ek olarak Witcher'ın 3. kitabını da bitirmek üzereyim.
Benide sarmıştı hocam ama dlcler benim için ayrıydı 😀 bende şimdi kitapları merak ediyorum.

Açıkçası normalde kitap okumayı seven biri değilim; fakat insanın bildiği, tanıdığı, sevdiği bir karakter; sevdiği bir evren olunca acayip sarıyor. Okulda boş vakitlerimde açıp direkt kitap okuyorum.
Kitaplar nasıl hocam sarıyor mu? başlamayı düşünüyorumda baya geniş bir evren çünkü.

Kitaplar nasıl hocam sarıyor mu? başlamayı düşünüyorumda baya geniş bir evren çünkü.
Sarıyor hocam. Kitaplardaki ilerleyiş şu şekilde:
İlk 2 kitap, Geralt'ı anlatıyor; Geralt'ın başından geçen olayları, Yennefer ile ilişkisini, kadere karşı tutumunu, Geralt ve Ciri'nin kader ile nasıl bağlandığını vesaire vesaire.
3. kitaptan itibaren ise Geralt'ın Ciri'yi bulduktan sonra hayatında olan değişiklikler; Ciri ile, Yennefer ile yaşadıkları anlatılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı