Witcher 3 oyun içi fotoğraflar

Eğer 2'deki kayıtlarını aktarmayı seçmezsen oyunun ilk saatlerinde zaten oyun içinde size önceki oyunda yaptığınız seçimleri etkiliyor. Bu seçimler oyunun sonunu etkilemesi de oyun içinde bazı yeni görevlerin kilidini açabiliyor. Tabi bu görevleri hiç görememe ihtimaliniz de var seçimlerinize bağlı olarak.

Sırf manzaraları için bile oynanır bu oyun.

Dosya Ekleri

• 20191229020211_1.jpg
    20191229020211_1.jpg
    209,9 KB · Görüntüleme: 104
Modları yüklemesi ve silmesi biraz sıkıntı çıkarıyor. Şuan yüklü geri silip yüklemem biraz zor :D Tabi ilerleyen zamanlarda bu farklı anlatan bir yazı da yayınlayacağım!
Bunlarda sıcak, fırından yeni çıktı.

Eki Görüntüle 540530Eki Görüntüle 540531
Şimdi asıl kral fotoğrafları atıyorum :D
Not: Foroğraflar yüksek boyutlu olduğu için hızlı resim olarak atıyorum!

İşini biliyorsun ben de o iş için hep o elfe giderdim.Yennefer'dan sonra bir numaram.😈

Şuna da eridim
Ekran Görüntüsü (64).png

Ekran Görüntüsü (60).png

Alttaki spoiler.. yüreğimi sızlattın. Kalakaldım ekranda ama gitme diyemedik. Bu adamın sevgilisi Yen sonuçta. Ama cehenneme gitsen seni kurtaracağım Triss Merigold!

Sonuna kadar yennefercıyız reddit de bir ara bayağı iki grup oluşmuştu ve oranlar birbirine çok yakındı yenciler trisciler %49-%51 falandı:D bir kere sırf meraktan tüm seçimleri Trisse yönelik yapmıştım ulan bir şey de yaşayamadık bir deniz feneri var o bir de küçük romantik anlar falan ama yennefer öyle mi bizim için canını ortaya koymuş bir hatun keza geralt onun için vahşi ava teslim olması falan neyse seriyi bilmeyen varsa diye çok detay vermiyorum ama yennefer > triss. Triss geraltın aşkını bile bile hafızasını kaybetmesinden faydalanıp ikinci oyunda bizim herifi kafalıyor. Geralt için sadece bir heyecan ulan bu geraltında seride cime eylemediği karakter yok nerede eski bir arkadaş geçmişte aşk dolu bir gece bkz: Shani.
Not arkadaşlar yennefer da az yelloz değil kitapları okuyan bilir geraltın erkek versiyonu gibi onun da geçmişi çok kabarık bu arada :D tencere kapak misali bir çift

Son düzenleme:
Bu sonla da bitirmezsin be!
Sonuna kadar yennefercıyız reddit de bir ara bayağı iki grup oluşmuştu ve oranlar birbirine çok yakındı yenciler trisciler %49-%51 falandı:D bir kere sırf meraktan tüm seçimleri Trisse yönelik yapmıştım ulan bir şey de yaşayamadık bir deniz feneri var o bir de küçük romantik anlar falan ama yennefer öyle mi bizim için canını ortaya koymuş bir hatun keza geralt onun için vahşi ava teslim olması falan neyse seriyi bilmeyen varsa diye çok detay vermiyorum ama yennefer > triss. Triss geraltın aşkını bile bile hafızasını kaybetmesinden faydalanıp ikinci oyunda bizim herifi kafalıyor. Geralt için sadece bir heyecan ulan bu geraltında seride cime eylemediği karakter yok nerede eski bir arkadaş geçmişte aşk dolu bir gece bkz: Shani.
Not arkadaşlar yennefer da az yelloz değil kitapları okuyan bilir geraltın erkek versiyonu gibi onun da geçmişi çok kabarık bu arada :D tencere kapak misali bir çift
Kitapları okudun mu ? Yeneferin yaptıklarını yada :D küçük bir isim bırakıp kaçıyorum. "Istredd" Birde 2. kitaptan "Buz parçası" bölümünü...

Geri
Yukarı