Witcher 3 Triss Geralt'ı aldattı mı?

Aldatma olayı saçma, neden? Bunun iki nedeni var İlk neden şu; Triss Geralt'ı, Vizima'da ki evine baygın götürüyor o sırada Lambert evde olsa neden camdan kaçsın ki? İkinci neden Triss Geralt ile olabilmek için her fırsatta şansını deniyor. Sizce bu riski yakın arkadaşı ile aldatarak tehlikeye atar mı? Bana bu ihtimal çok mantıklı gelmiyor. Ama bunlar uzun yaşayan insanlar Lambert ile eskiden bir ilişkisi belki olmuş olabilir ama ben pek düşünmüyorum.

Aldatma olayı saçma, neden? Bunun iki nedeni var İlk neden şu; Triss Geralt'ı, Vizima'da ki evine baygın götürüyor o sırada Lambert evde olsa neden camdan kaçsın ki? İkinci neden Triss Geralt ile olabilmek için her fırsatta şansını deniyor. Sizce bu riski yakın arkadaşı ile aldatarak tehlikeye atar mı? Bana bu ihtimal çok mantıklı gelmiyor. Ama bunlar uzun yaşayan insanlar Lambert ile eskiden bir ilişkisi belki olmuş olabilir ama ben pek düşünmüyorum.

Bu söylentilerin ortaya atılmasının ana kaynağı Yennefer'ci tayfalar. Akılları sıra işte Triss'in kötü ve iki yüzlü biri olduğunu falan söylemek istiyorlar.

Haklısın çok boş bir teori 👍🏻

Witcher 1'den beri Triss'le olmanın verdiği etki. Witcher 3'te yen damdan düşer gibi geliyor. Bir de yen Geralt'a resmen köpek muamelesi yapıyor. Triss öyle değil. İnsan gibi davranıyor.

Açıkçası yen Geralt'ın gerçek aşkı diye geçiyor kitaplarda ama normalde de gerçek aşk geçici olduğu için aşırı önemli bir şey değil benim için ve Witcher 3 de Triss'le phillipa yı ararken oradaki sohbette Geralt için aldığı iş teklifini bile geri çevirebilirim demişti sırf sadece Geralt'la mutlu bir aile olmak için o andan sonra daha çok bağlandım Triss'e yen ve Geralt arkadaş olarak daha iyi bence.

Açıkçası yen Geralt'ın gerçek aşkı diye geçiyor kitaplarda ama normalde de gerçek aşk geçici olduğu için aşırı önemli bir şey değil benim için ve Witcher 3 de Triss'le phillipa yı ararken oradaki sohbette Geralt için aldığı iş teklifini bile geri çevirebilirim demişti sırf sadece Geralt'la mutlu bir aile olmak için o andan sonra daha çok bağlandım Triss'e yen ve Geralt arkadaş olarak daha iyi bence.
Yav o Triss cadısı az mı, Geralt'ın unutkanlığından faydalanıp Yennefer'ı hatırlatmadı bile sırf onunla yatabilmek için bunları nasıl açıklayacaksınız peki. Hem Geralt'a hem de en yakın arkadaşına ihanet etmiş oldu. SİZ TRISSI SAVUNDUNUZ... 🤣

Yav o Triss cadısı az mı, Geralt'ın unutkanlığından faydalanıp Yennefer'ı hatırlatmadı bile sırf onunla yatabilmek için bunları nasıl açıklayacaksınız peki. Hem Geralt'a hem de en yakın arkadaşına ihanet etmiş oldu. Siz Triss'ı savundunuz... 🤣

Ona bakarsan yen Geralt'ı aldatıyor eski sevgilisi ona tekrar deneyelim dediğinde ise Geralt'ın koynundan eski sevgilisine yatay geçiş yapıyor :)

Geri
Yukarı