Witcher 3'ün beğenmediğim yanları

Sleipnir

Decapat
Daha fazla  
Oyunda sanırım kimse önemsemiyor ama tüccar, zırhçı, demirci ve berber gibi birimler haritada kendiliğinden kaybolup duruyor. Keşke bunu da düzeltebilselerdi.
Bununla alakalı bir mod denedim ama oda düzgün çalışmıyor. Sizin öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunda sanırım kimse önemsemiyor ama tüccar, zırhçı, demirci ve berber gibi birimler haritada kendiliğinden kaybolup duruyor. Keşke bunu da düzeltebilselerdi.
Bununla alakalı bir mod denedim ama oda düzgün çalışmıyor. Sizin öneriniz var mı?

Ezberlediğim için hiç sorun etmemiştim siz söyleyince fark ettim. Popülasyonun yoğun olduğu yerlerde olur genelde haritaya bakınca anlaşılıyor.

Ben hiç rastlamadım böyle bir soruna hep yerinde olurlar. Benim sevmediğim tek yönü şu sınav için dağa çıktımız bölümde sirenler ne borazondan etkileniyor ne yaydan bir de beleş beleş vuruyorlardı.

Ben hiç rastlamadım böyle bir soruna hep yerinde olurlar. Benim sevmediğim tek yönü şu sınav için dağa çıktımız bölümde sirenler ne borazondan etkileniyor ne yaydan bir de beleş beleş vuruyorlardı.

Hocam arkadaş yok oluyor derken galiba haritadaki ikonlardan bahsediyor haritada kayboluyorlar.

Son düzenleme:
Hocam yok oluyor dediğiniz şeydir özellikle köylerde falan gece olunca demirciler evlerine gidiyorlar meditasyon ile sabaha giderseniz yerinde olduğunu görebilirsiniz oyuna ilk başladığımda bende kızıyordum bug sanıp ama 4 5 kere bitirince fark ediyor insan bir süre sonra.

Kızma ama bu çok da gerekli bir şikayet sayılmaz. 3 kez oynadım bunun bir sorun olduğunu ilk defa duydum.
Haritaya bakıp boş bulunca moralim bozuluyor.
Hocam yok oluyor dediğiniz şeydir özellikle köylerde falan gece olunca demirciler evlerine gidiyorlar meditasyon ile sabaha giderseniz yerinde olduğunu görebilirsiniz oyuna ilk başladığımda bende kızıyordum bug sanıp ama 4 5 kere bitirince fark ediyor insan bir süre sonra.
Hocam öyle ama sinir bozucu haritayı boş gözüküyor, berberin haritada yerini hatırlamasam ara dur olacam. Keşke sabah olduğunda ikonlar otomatik gelse gece kapanmasına okeyim bende.
Triss'in bile sonradan kiracı olarak yaşadığı evi bulmak zordu oraya ikon koyabilirlerdi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı