Xbox One S 2020 yılında alınır mı?

mexmet22

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle belirtmeliyim ki evimdeki televizyon 1080P bir televizyon. Ben de genel olarak GTA 5, RDR 2, Cyberpunk 2077 gibi oyunlar oynayacağım bir konsol arayışındayım. Gamepass özelliği ve ucuz olması sebebiyle temiz 2. el Xbox One S almayı düşünüyorum. Beni 2-3 yıl idare etse yeter. Önerir misiniz?
Kullananlar varsa deneyimlerini paylaşabilir mi?

Bilmiyorsak yorum yapmayalım lütfen.

Bilmiyorsak araştıralım ve öğrenelim.

İşkembemizi yorum yapmak yönünde kullanmayalım.

Xbox one yerine One s geldi arkadaşım. Üretimi olmayan konsolu neden değerlendirelim. Piyasada var diye bakacaksak o zaman gidip PS one hatta Sega Saturn'e bakalım öyle mi ?????
Hocam en kötü konsol olduğunu nereden çıkardığınızı sorabilir miyim?
Merhabalar. Birazdan Xbox One S konsolum üzerinden 1080p 2 dakikalık gameplay olarak bir kaç video çekeceğim. Onları buraya atarım sıkıntı çıkmaz ise. Şimdilik çekeceğim videolar:
The Witcher 3
Forza Horizon 4
Forza Motorspot 7
Yaptığımda gelirim :)

Son düzenleme:
Öncelikle belirtmeliyim ki evimdeki televizyon 1080P bir televizyon. Ben de genel olarak GTA 5, RDR 2, Cyberpunk 2077 gibi oyunlar oynayacağım bir konsol arayışındayım. Gamepass özelliği ve ucuz olması sebebiyle temiz 2. el Xbox One S almayı düşünüyorum. Beni 2-3 yıl idare etse yeter. Önerir misiniz?
Kullananlar varsa deneyimlerini paylaşabilir mi?
30FPS seni rahatsız etmeyecekse alınır ama 30FPS seni rahatsız edecekse ve 60FPS oyun oynamak istiyorsan Series S veya One X alman daha mantıklı olur.

Bu konsollara 2 sene sonra destek kesilir ve pek yeni oyun çıkmamaya başlar onu da belirteyim. +8 sene oyun çıkacak bir konsol lazımsa minimum Series S alınmalı.

Alınır. Gamepass'e üye olunur ve misler gibi keyiflenilir. Tek sıkıntısı uzun yükleme süreleri onun dışında çözünürlük ve fps takıntınız yoksa 1800'e 2 gamepad ve 2 kutulu oyun ile satanlar var.

Alınır. Gamepass'e üye olunur ve misler gibi keyiflenilir. Tek sıkıntısı uzun yükleme süreleri onun dışında çözünürlük ve FPS takıntınız yoksa 1800'e 2 gamepad ve 2 kutulu oyun ile satanlar var.

FPS sabit olduktan sonra takıntım yok 30'da yeterli gelir. Lakin ben 60 FPS oynatıyor diye duymuştum yanlış mı o?
30FPS seni rahatsız etmeyecekse alınır ama 30FPS seni rahatsız edecekse ve 60FPS oyun oynamak istiyorsan series s veya One X alman daha mantıklı olur.

Bu konsollara 2 sene sonra destek kesilir ve pek yeni oyun çıkmamaya başlar onu da belirteyim. +8 sene oyun çıkacak bir konsol lazımsa minimum series s alınmalı.

Sadece 2 veya 3 yıllık bir süreç için alacağım. Ardından yeni nesil konsol bakabilirim ancak şu anlık planım uzun vadeli bir kullanım değil.

One s en güçsüz olan konsol çoğu oyunu 720p , 900p ve 1080p arasında oynatıyor. Yarış oyunları genelde 1080p 60 fps diğer oyunların geneli 900p - 1080p 30 fps arasında.

60 fps çalıştıran konsolu Xbox one X o bile çoğu oyunda 30 fps ile çalışıyor. (60 fps seçeneği olmayanlar)

One S en güçsüz olan konsol çoğu oyunu 720P, 900P ve 1080P arasında oynatıyor. Yarış oyunları genelde 1080P 60 FPS diğer oyunların geneli 900P - 1080P 30 FPS arasında.

60 FPS çalıştıran konsolu Xbox One X o bile çoğu oyunda 30 FPS ile çalışıyor. (60 FPS seçeneği olmayanlar)

PS fanı mısın emin olamadım. Ama One S'e en güçsüz kol demek yakışmıyor.
Not: Xbox One ile karıştırmış olabilir misiniz?

PS fanı mısın emin olamadım. Ama One S'e en güçsüz kol demek yakışmıyor.
Not: Xbox One ile karıştırmış olabilir misiniz?
Bilmiyorsak yorum yapmayalım lütfen.

Bilmiyorsak araştıralım ve öğrenelim.

İşkembemizi yorum yapmak yönünde kullanmayalım.

Xbox one yerine One s geldi arkadaşım. Üretimi olmayan konsolu neden değerlendirelim. Piyasada var diye bakacaksak o zaman gidip PS one hatta Sega Saturn'e bakalım öyle mi ?????

Hocam en kötü konsol olduğunu nereden çıkardığınızı sorabilir miyim?
Merhabalar. Birazdan Xbox One S konsolum üzerinden 1080P 2 dakikalık gameplay olarak birkaç video çekeceğim. Onları buraya atarım sıkıntı çıkmaz ise. Şimdilik çekeceğim videolar:
The Witcher 3.
Forza Horizon 4.
Forza motorspot 7.
Yaptığımda gelirim :)

Xbox One S aldım gayet memnun kaldım. Hiçbir oyunda kasma, donma yapmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı