Çözüldü Xbox sayfası nasıl atlanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Muhammed Gök

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, ben babamla Minecraft Deluxe colletion aldık ama oyuna girdiğimde Minecraft Realms ve çok oyunculu modun kapalı olduğunu gördük ben YouTube'dan baktım -link:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

- Gizlilik ayarlarına girdim ve bununla karşılaştım Xbox Support bu sayfayı nasıl geçebilirim? Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Merhaba, Minecraft Launcher'dan oyunu başlatmadan önce Microsoft hesabınıza giriş yapmalısınız. Oyunu nereden satın aldınız? Çünkü Launcher'dan Microsoft hesabına giriş yapmadan oyuna giremiyorsunuz diye biliyorum.
Merhaba, Minecraft Launcher'dan oyunu başlatmadan önce Microsoft hesabınıza giriş yapmalısınız. Oyunu nereden satın aldınız? Çünkü Launcher'dan Microsoft hesabına giriş yapmadan oyuna giremiyorsunuz diye biliyorum.

Dosya Ekleri

• 1706745709573.png
    1706745709573.png
    2,2 MB · Görüntüleme: 7
Çözüm

Minecraft'ın resmi sitesinden aldık Launcher'dan da giriş yaptım oyuna girebiliyorum ama Minecraft Realms ve çok oyunculu moda giriş yapamıyorum. Ben kendi Xbox hesabımdan düzenliyemiyorum gizlilik ayarlarını o yüzden babamın Microsoft hesabı ile ayarları açtık videodaki ama yine açılmadı.

mccc.png

Sorun çözüldü teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Rica ederim, çözüm olan mesajı çözüldü olarak işaretleyebilirsiniz.

Geri
Yukarı