Yaşadığınız garip olaylar var mı?

Mete421

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi bayramlar. Yaşadığınız garip, paranormal, değişik, sırra kadem basan olaylar varsa anlatın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Size de öncelikle hayırlı bayramlar diliyorum. Benim yaşadığım paranormal olay bir 15 yıl önceydi. Çocukken ben hep gece lambasıyla uyurdum o zamanlar 8-9 yaşım falan anca var. Bir gün ilk defa karanlıkta yatmayı denemek istedim ışıkları kapattım ve tabletimin ekranının ışığı ile yatağımı bulup uzandım. Sonra gözlerimi hemen kapattım etrafa bakıp incelemek istemedim hiç. Fakat sonrasında bir ses duymaya başladım bir kanat çırpma sesi gibi bir şeydi ama ses çok yoğundu yani böyle küçük bir kuş sesi gibi değil bayağı bayağı insan uçuyor gibiydi çok yüksek ve güçlü bir kanat sesiydi. Bende o zamanlar melekmi geldi acaba diye düşündüm :D ama bayağı yaklaşık 30-40 saniye boyunca dinledim bir türlü gitmesi ses. Daha sonra ayağa kalkıp hemen lambayı yakmak için lamba anahtarı işte o ışığı yaktığımız şey unuttum adını. Onun yanında da birkaç saniye sesi dinledim halen gitmiyordu ses ve birden ışığı yaktım. Ses bir anda kesildi ve bir daha hiç gelmedi. Komşularımızın hiçbirinde kuş yoktu o zamanlar. Dışarıyada bakmıştım zaten üst katlardaydık ve ben hiçbirşey görmedim. Hiçbir zaman anlam veremedim neden öyle oldu diye.

Dün yolda yürürken biri "bu kesin znci" dedi bana bakarak(değilim). Yani memnunum da biraz garip oluyo

Geri
Yukarı