Yeni arabaların kasaları neden bu kadar kötü?

Merhaba arkadaşlar. Size kafama takılan bir şeyi sormak istiyorum. Yeni arabalar neden bu kadar kötüleşmeye başladı. Hibrit ve elektrikli arabalarda kullanılan kasalar çok kötü duruyor. Eskiden BMW E46 gibi Honda civic gibi arabaların kasaları çok güzeldi. Şu ankiler bilim kurgu filmlerindeki arabalara dönmeye başladı. Sizce bunun nedeni nedir? Sizde bunlardan rahatsız mısınız yoksa memnun musunuz?

Dosya Ekleri

• images (72).jpeg
    images (72).jpeg
    27,6 KB · Görüntüleme: 169
  • images (73).jpeg
    images (73).jpeg
    60,3 KB · Görüntüleme: 167
Merhaba arkadaşlar. Size kafama takılan bir şeyi sormak istiyorum. Yeni arabalar neden bu kadar kötüleşmeye başladı. Hibrit ve elektrikli arabalarda kullanılan kasalar çok kötü duruyor. Eskiden BMW E46 gibi Honda civic gibi arabaların kasaları çok güzeldi. Şu ankiler bilim kurgu filmlerindeki arabalara dönmeye başladı. Sizce bunun nedeni nedir? Sizde bunlardan rahatsız mısınız yoksa memnun musunuz?

Hocam dünyada tüm ülkelerde az da olsa bir kriz olduğu için, artık hiçbir şeyin eski kalitesi kalmadı. Herkes malzemeden kaçar oldu.

Modern olsun diye şekilsiz yapıyorlar.
Opel astra k 2015 garagara yapıp bu tasarımların üstüne tükürür.

Yeni araçların sözde modern çizgileri olsun diye saçma sapan bir şeyler deniyorlar işte. Yukarıdaki arkadaşa katılıyorum yeni bazı araçların iç parça kaliteleri berbat ne kadar dayanıklı olurlar bilinmez.

Bir de bu araçlara 600K-700k para istiyorlar. Şaka gibi.

Geri
Yukarı