Yeni başlayanlara uygun sigara tavsiyesi

Naneli yani mentollu alirsan icimi bayağı hafif, ancak ust uste fazla icersen bogazin agriyabilir. Kokusu da naneli oldugu icin anlasilmayabilir uzaktan. O komur kokusu olmaz yani uzerinde.
Normal kent Switch'in pek farki yok digerlerinden.

Marlboro Edge Blue tercih edebilirsiniz. Slender sigaradır.

Parlament ile başladım, sonra Winston'a ardından Lark'a düştüm. Şu anda sarma içiyorum ama maaş bitti daha 9 gün var maaş yatmasına ekonomik zorluk beni sigarayı bırakmaya itiyor. Hükümete teşekkürlerimi sunarım...

Tavsiye olarak paran varsa en iyisini al yoksa hiç bulaşma.

Sigara değil de puff alabilirsin kokusu pek yok.

Adıyaman tütününden başla içimi falan gayet güzeldir tavsiye ederim.

Güzel tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim, önerilerinizi deneyeceğim, ancak bir sorum var içtikten sonra naneli sakız çiğnemem durumunda aileme yakalanır mıyım? Kokunun üzerime ve saçıma sinmesi sıkıntı olmayacaktır ailemde sigara kullanan var.

Kokusu hoşuma gidiyor hocam, haftada 1-2 kere içmek denemek istiyorum, soruma cevap verirseniz sevinirim.

Kadın sigaraı diye tabir ettiğim;
Kalpli sigara ve evet naneli sakız ve ellerini çam ağacına sür.

1670154608435.png

Günde 2-3 paket içtim, 1.5 yıldır bırakmaya çalışıyorum bence başlama biz de bir tane diye başladık :D

Arkadaşlarımdan içenler haftada 1-2 kere içtiler hocam, yaklaşık 1 ay hiçbiri bağımlılık etkisini yaşamadı.

Parlament ile başladım, sonra Winston'a ardından Lark'a düştüm. Şu anda sarma içiyorum ama maaş bitti daha 9 gün var maaş yatmasına ekonomik zorluk beni sigarayı bırakmaya itiyor. Hükümete teşekkürlerimi sunarım...

Tavsiye olarak paran varsa en iyisini al yoksa hiç bulaşma.

En hafifi hangisiydi hocam.

Marlboro Edge Blue tercih edebilirsiniz. Slender sigaradır.

Hızlı biter mi hocam ve hafif midir?

Suriye'nin yarısı savaşta öldü yarısı da bu sigaradan :D

Demek o kadar ağır hocam ha. Manchaster diye bir sigara var o sandım ilk başta.

Arkadaşlarımdan içenler haftada 1-2 kere içtiler hocam, yaklaşık 1 ay hiçbiri bağımlılık etkisini yaşamadı.
Bu 1-2 aylık bir süreç değil. Ben ortaokulda tektük içiyordum, arkadaş ortamında vs ama 2005'te (Lise 2'de) paket taşımaya başladım. 2021 Temmuz'da bıraktım 16 yıl içmişim. Bırakmak için çok uğraştım birkaç yıl çabaladım ama sonunda başardım, benim için çok büyük bir kazanç tabi siz içmediğiniz için anlamazsınız şu an ama bir kez bağımlılık yaşarsanız bırakmak çok zor olacak. Bence bu düşünceden vazgeçmelisiniz, böyle bir şeye heves etmenizin bir anlamı yok. Kendize farklılık katacağı düşüncesindeyseniz çok klasik bir şey söyleyeceğim hobiler edinebilirsiniz. İkame olarak puro, nargile vs önerebilirdim ama hepsi aynı mantık, hepsi zararlı hem sağlığına hem cebine hem çevrene.

Yeni konular

Geri
Yukarı