Z kuşağının Avrupa sevgisi

Ben AKP'li değilim ama Kılıçlaroğlu karşısında kesinlikle Erdoğan'a oy verirdim. Ya adam gidiyor İHA SİHA'lara karşı çıkıyorlar, Demirtaş'ı serbest bırakacağız diyor. Daha ne yapması lazım? Oy vermemek sizin hakkınız ama şu zihniyeti bırakın. Erdoğan'ın karşısına taş koysalar ona oy veririm abi saçmalık bu halden daha kötüsü de olabilir değil olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Güçlendirilmiş parlementer sisteme geçildiği taktirde bunu alsa yapamayacağını sende biliyorsun.🙂

O adamların vaadinden kaç tanesi doğru çıkabilir? Çocuklara 5 GB internet vaadi var ya seçim kazanmak için boş vaatler. Ortaokulda okul başkanı olmak isteyen bir çocuk vardı, okula havuz yaptıracağım diyordu kazanırsam. Aklıma o geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:

O adamların vaatinden kaç tanesi doğru çıkabilir çocuklara 5 GB internet vaati var ya seçim kazanmak için boş vaatler ortaokulda okul başkanı olmak isteyen bir çocuk vardı okula havuz yaptıracağım diyordu kazanırsam aklıma o geldi.

Bak şimdi bu sistem ile cumhur başkanın yetkilerinin çoğu elinden alınıp meclise/devlete geri veriliyor, gerisini sen düşün.

Ben İngiltere'de yaşıyorum ve memleket hasreti çekiyorum. Kendi memleketin olmadıktan sonra paran olsa ne olur? Kurulu düzenim olmasa Türkiye'ye geleceğim.
(!)

Vatanın doğduğun yer değil doyduğun yerdir, boşuna Milliyetçilik yapmaya hiç gerek yok. Kuzenim Almanya'da 19-20 yaşlarında ilk arabalarını alıp gezerken ben Türkiye'de 20 yaşında, bir kahveye 50-60 TL veriyorsam, Protein tozu için 1K (Almanya'da aynısı 35EURO) veriyorsam alım gücüm yoksa, orta halli bir Laptop için para biriktiriyorsam bu düzeni de Ülkemi değiştirmek ile bulurum kimsede kusura bakmasın, Yakında eğitim yolu ile Almanya'ya uçuyorum kalan yarışmacılara başarılar dilerim.

Ben AKP'li değilim ama Kılıçlaroğlu karşısında kesinlikle Erdoğan'a oy verirdim. Ya adam gidiyor İHA SİHA'lara karşı çıkıyorlar, Demirtaş'ı serbest bırakacağız diyor. Daha ne yapması lazım? Oy vermemek sizin hakkınız ama şu zihniyeti bırakın. Erdoğan'ın karşısına taş koysalar ona oy veririm abi saçmalık bu halden daha kötüsü de olabilir değil olacaktır.

"AKP'li değilim ama"dan sonrasını okumadım. Fazla A haber izliyorsun ya da pek siyasi bilgin yok anladığım kadarıyla. Hükümet ülke değerlerinin hepsini teker teker yok etti. Görmek isteyene örnek çok. Gençlere istediği hayatı verme, imkan sağlama, okumayı teşvik edeceğine her tarafa apartman üniversiteleri aç. Sonra neden ülkeden gitmek istiyorlar? Herkes Atatürk veya Cengizhan olmak zorunda değil. İnsanlar rahat yaşam istiyorlar. Burada suçlu olan, gitmek isteyen insanlar değil onları gitmeye zorlayan zorba kişilerdir.

Geri
Yukarı