Zorla askere alınmak istemiyorum, ne yapmalıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne yapabilir? Ben 18 yaşından büyük bir bireyim. Hiç kimse benim vücut bütünlüğümü ihlal edemez. İnsan hakları diye bir şey var.

Siz yazdıkça bu liseli varlıklar yazıp etkileşim kazanmaya çalışıyor. Bence bu tarz konuları burada aramak yerine direk askerlik şubeyle iletişime geçin. Vatandaşlıktan çıkabiliyorsanız ya da başka vatandaşlığınız varsa orada değişik şekilerde askerlikten muaf kalabilirsiniz. Ya da okuyabilirisiniz ben 2029 tecil ettirdim sonrasında okuyacağım için askerlik yapmayacağım herhalde.

Bizim evde de pastırma yok ama Almanya'da herkes yiyiyor. Biz de insan değil miyiz? Asıl senin kafa yapını anlamak zor. Belli ki bir yerden darbe almışsında bu kadar zoruna gitmiş.
Her millet hak ettiği şekilde yaşıyor işte o yüzden et yiyemiyorsunuz . Belki de Alman gibi düşünüp yaşarsanız bir gün Alman refahına ulaşırsınız ?

Her millet hak ettiği şekilde yaşıyor işte o yüzden et yiyemiyorsunuz . Belki de Alman gibi düşünüp yaşarsanız bir gün Alman refahına ulaşırsınız ?
Aynen biz düşük ırkız biz düşünemiyoruz. Hatta devlet bize her gün et ve yüksek maaş sunuyor ama burun kıvırıyoruz canımız istemediğinden.

Neyi kabul ediyorum ya? Açıklar mısınız neyi kabul ediyorum? Vatan görevini yerine getirmekten bu kadar mı korkuyorsun ya?
Yani yemeyecekler seni orda.Gidip 6 ayda asker arkadaşları edinirsin Adam olursun silah tutmayı vs çok şey öğrenirsin şahsen 18 yaşından küçüğüm ama öyle bir gitmeyi istiyorumki...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı