1.7 milyon bütçeli araba önerisi

Renault Austral çok güzel bir araç benim tavsiyem ondan yana olur. Ayrıca hocam eğer sıfır bir model alırsanız, sabit fiyat garantisi veren bir firmadan alın. Zaten arabayı kaç ay sonrasına veriyorlar, üstüne üstlük ülkeye gelince de teslimatı geciktiriyorlar (ki öyle az değil 1-2 ay geç verebiliyorlar) getirene kadar daha fazla para, masraf vs. istemesinler. Bayiiler şu ekonomide aşırı hile peşinde dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Renault Austral çok güzel bir araç benim tavsiyem ondan yana olur. Ayrıca hocam eğer sıfır bir model alırsanız, sabit fiyat garantisi veren bir firmadan alın. Zaten arabayı kaç ay sonrasına veriyorlar, üstüne üstlük ülkeye gelince de teslimatı geciktiriyorlar (ki öyle az değil 1-2 ay geç verebiliyorlar) getirene kadar daha fazla para, masraf vs. istemesinler. Bayiiler şu ekonomide aşırı hile peşinde dikkatli olmanızı tavsiye ederim.
1.200.000 TL dedi en başta bayiler.Araç gelene kadar 1.700.000 oldu.

Peugeot 408 gördüm tasarımı çok hoşuma gitti fakat 1.2 motor olması beni düşündürdü performans beklentimiz yok ama bu biraz düşük gibi.

Peygir gücü de önemli ve tork. Bir arabanın sadece 1.2 motor olması yönünden bakmak yanlış olur. Fakat 1.7m ye 3.0 motorlu Jeep'ler ( 2. el ) bile varken mantıksız geliyor açıkçası.

Geri
Yukarı