13 yaşında birisi Fitness salonuna gidebilir mi?

13 yaşımdayken gittim. Lise için başka bir şehre gitmiştim oradaki spor salonu 15 yaş istiyordu. 15 yaşıma girdim ve o salona gittim okullar kapanınca da 13 yaşımda gittiğim spor salonuna döndüm. Okullar açılınca yine 15 yaş isteyene gideceğim.

13 yaşımdayken gittim. Lise için başka bir şehre gitmiştim oradaki spor salonu 15 yaş istiyordu. 15 yaşıma girdim ve o salona gittim okullar kapanınca da 13 yaşımda gittiğim spor salonuna döndüm. Okullar açılınca yine 15 yaş isteyene gideceğim.
hangi aletleri kullandın 13 yaş için?

Kanka şunu düşün spora 13 yaşınad başladın ve 15 kadar yaptın.
Ortalama bir inasn spora 1-2 sene icinde alışyıor yaşın erken yaşından kaynaklı o kadar güçlenemyebilirsin ama 15 16 yaşına geldinmi diğer 15-16 yaş kişilere gore daha hızlı gelişirsin cünkü kas hafızan oluşmuş olur ve ozellikle bazi insanların dediği şeylere takılmayın.

13 yaşında falan olanlar için söylüyorum kimseyi dinlemeyin gidin formunuzu kötü bile yapsanız boyunuzu etkilemez he omurga sıkıntısı olur falan gidebilirseniz gidin yok kemik gelişimi bilmemne çok ağır kilolara girmeyin yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı