14 yaş ergenlikte kilo alamama

Ben ideal kilodayım ama şişmanmışım gibi gözüküyor. Emin olun normal altında olmak daha iyi.

Hayır bu durum hiç sağlıklı değil ve ileride sağlık sorunlarına neden olur senin durumun skinny fat senin kas kütlen eksik bu durumu çözmen için kas yapman lazım sana bunun için bir servis önereceğim en iyi hizmet Online Diyet ve Beslenme Danışmanlığı - Fit Yemek
Abiler ablalar 1 ay sonra 14 olacağim. Boyum 1.79 fakat kilom 57. ne bulursam yiyorum öğlenleri abur cubur yiyorum fakat kilo alamıyorum, sizce boyuma verdiği için mi yani ergenlikten sonra kilo alir miyim? Bir de spor salonuna gitmeyi dusundum fakat bir deri bir kemik kalirim o zaman sanirim.

Sana önerim en iyi kilo alma hizmeti diyetisyende var Online Diyet ve Beslenme Danışmanlığı - Fit Yemek

Diyetisyeni falan bosver kardesim ye tavuk pilavını, 3 öğün beslen ek olarak deadlift, bench press, row yap kral olursun

Abiler ablalar 1 ay sonra 14 olacağim. Boyum 1.79 fakat kilom 57. ne bulursam yiyorum öğlenleri abur cubur yiyorum fakat kilo alamıyorum, sizce boyuma verdiği için mi yani ergenlikten sonra kilo alir miyim? Bir de spor salonuna gitmeyi dusundum fakat bir deri bir kemik kalirim o zaman sanirim.
15-24 yaş aralığında 58 kiloydum. Spor da yaptım, günde 6-7 öğün yemek de yedim. Şu an yaşım 25 ve 74 kiloyum. Hiçbir şey yapmadım. Belkide artık olmuyor diye salınca düzeldi. Stressiz bir yaşam, düzenli uyku saati ve düzenli yemek yiyerek kilo alabilirsin. O kadar sıkıntı çekip her yolu deneyen biri olarak başka bir yol olmadığını düşünüyorum. Aslında denklem basit gözüküyor. Tabii bu düzen ne kadar stabil olur o ayrı bir konu. Üstüne hareketsiz bir yaşam ile benim gibi aşırı kilo alırsın. Tavsiyem bu yaşlarda kilo almaya hevesli olma. Zamanla yoluna girer her şey. Sporu zaten tavsiye ederim. Yeter ki sporla ilgilen artısını mutlaka görürsün. Bir de herkesin yaşadığı hayat ve yaşam şekli bir değil. Bu yüzden herkes aynı şekilde kilo alamayabilir.

Geri
Yukarı