14 yaşında 31 cm kol iyi mi?

thomasshelby_3

Centipat
Selam. Öncelikle son iki yıldır vücut geliştirme üzerinde çalışıyorum. Kolum sıkmadığımda 27 cm sıktığımda ise 31 Cm'ye denk geliyor sizce bu yaşta bu kol ve fizik iyi mi? (51, 5 kg. Boy 1,69. vücut yağ oranı %4, 29)

IMG_20230121_201054.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum yağ oranın neredeyse yok denecek kadar az. Öncelikle yapman gereken kilonu ve yağ oranını artırmak. Zayıfken ve yağ oranın 4 oranlarındayken karın kası bile zannedersin karnındaki kemikleri. O yüzden önceliğin kilo almak olsun.

Kilon çok düşük, acilen yükseltmelisin ve o kolun 31cm olacağını sanmıyorum, benim kolum genetik olarak büyük ve aylarca halter ile çalışıp 1 aydır spora gittim, kilom 71 ve kolum 34cm zaten. O kiloyla o kolu yapamazsın.

Kilon çok düşük, acilen yükseltmelisin ve o kolun 31cm olacağını sanmıyorum, benim kolum genetik olarak büyük ve aylarca halter ile çalışıp 1 aydır spora gittim, kilom 71 ve kolum 34cm zaten. O kiloyla o kolu yapamazsın.
Kesinlikle. 5 aydır spor yapıyorum kolum 5 ayda 6 santim anca büyüdü. Boyum 178, kilom 76. Bu arkadaşın kolunun 31 cm olma ihtimalim yok.

Geri
Yukarı