2 Yıldır Sevgilinin Olmaması

2 yıldır sevgilim yok. Yalnız hissediyorum artık kendimi. Hep efkarlı şarkılar, bunalımdayım. Oyunlar da işe yaramıyor. Artık bir insanla konuşmak istiyorum ama ya tersleniyorum ya da mesajlarıma cevap gelmiyor.
Ne yapabiliriz? Efkarlı şarkı önerisi mi yapalım? Kızı bulup tehdit mi edelim?
Bu konuda ne yapmamız bekliyorsunuz?

2 yıldır sevgilim yok. Yalnız hissediyorum artık kendimi. Hep efkarlı şarkılar, bunalımdayım. Oyunlar da işe yaramıyor. Artık bir insanla konuşmak istiyorum ama ya tersleniyorum ya da mesajlarıma cevap gelmiyor.

Dostum,
Sevgili işini üniversiteye bırak.

20 yaşında biri olarak ben de isterim sevgilim olsun, fakat sırf sevgilim olsun diye sevgilim olsun istemem. Doğru kişiyi ve zamanı bekleyenlerdenim diyebilirim.

Sizin probleminiz sevgilinizin olmaması değil, daha çok yalnızlık veya yalnız hissetmeniz. Bu konuda tavsiye verebilecek kadar sosyal biri değilim fakat pandemi sonrası arkadaş edinebileceğiniz aktivitelere katılmanız faydalı olabilir. Örneğin halk dansları veya müzik kursları gibi.
Ah be hocam, aynı yaştayız ve düşünce olarak aynıyız fakat bekle Allah bekle istasyon olduk... :)

Nasıl konuşuyorsunuz ki kızlarla? Amacınızı direkt belli ediyorsanız zaten pek şansınız yok. Kızların büyük bir kısmı böyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı