2023'te Ay’a Çıkıyoruz!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam tartışmayalım birbirimizi üzmeyelim. Kimin haklı olduğu kendince belli. Belki de biz haklıyız, belki de siz. Ülkemiz için hayırlısı neyse o olsun diyor konudan ayrılıyorum iyi tartışmalar.
Konuda somut bilgiler verip nesnel örneklendirmeler yaptım. Arkadaşlar yayvan tavırlarla gerginliği tırmandırdılar sağolsunlar. Somut olana yanıt somut şekilde verilir ancak yorum yapmak bile değil yapılan adlandırması güç, garip bir şey. Ülkemiz için hayırlısı diyebilecek kişilerle münakaşa etmeye özen göstereceğim bundan sonra. Silkelenmemi sağladınız teşekkürler.

Konuda somut bilgiler verip nesnel örneklendirmeler yaptım. Arkadaşlar yayvan tavırlarla gerginliği tırmandırdılar sağolsunlar. Somut olana yanıt somut şekilde verilir ancak yorum yapmak bile değil yapılan adlandırması güç, garip bir şey. Ülkemiz için hayırlısı diyebilecek kişilerle münakaşa etmeye özen göstereceğim bundan sonra. Silkelenmemi sağladınız teşekkürler.
Kardeşim doları önemsemeyin diyorsun. Aldığımız her şey dolarla. Niye saygı duyayim?

Bilinçli şekilde değil mi? İngilizlerle bir olup kendi ülkelerini kurmaya çalıştılar. Türkçe karşılığı ne alaka? Arapça yazmak yerine Türkçe harfleriyle "Sübhanallah" yazabilirsin.

Anlamamakta ısrar ediyorsun hadi senin bakış açından konuşalım. Niye Japon çizgi filmlerine hayranlık duyuyorsun ? Türk çizgi filmlerine ne olmuş ?

Anlamamakta ısrar ediyorsun hadi senin bakış açından konuşalım. Niye Japon çizgi filmlerine hayranlık duyuyorsun ? Türk çizgi filmlerine ne olmuş ?
Bu profil fotoğrafı neden yaptığımdan haberin yok. İlgi duyduğum yok. Umarım Araplarla İngilizlerin bize karşı savaştığını öğrenmişsindir bilinçli bir şekilde.

Neyse arkadaşlar, hepiniz kendinizce haklısınız. Bu konu tartışılmayacak belli ki. Ben ayrılıyorum, 2 sene bekleyip görmekten başka çaremiz yok. Hayırlı günler.

Açıklamaya gerek yok haberiniz vardır illa uzay ilgili bakalım halk ne diyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz. Sizce gidecekler mi? Yanlış anlamayın ben değil.

Melih bak uçuyorsun melihhh.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı