2023'te ilk defa League of Legends'a başlanır mı?

Şu an oynadığım oyunlar Battlefield 2042, Battlefield 5 ve Forza Horizon 4 yani hiçbir MOBA oyunu oynamadım. Telefonda sadece Mobile Legends oynuyorum ve bilgisayarda da deneyimlemek istiyorum. Daha önce Mobile Legends dışında hiç bu tür oyunlar oynamadım şimdi başlasam ne olur? Ve LoL'ün kitlesi nasıldır?
Aga başlama diyenleri dinleme eğer MOBA seviyorsan ciddiye almıyorsan eğlenmek için oynuyorum diyorsan başla

8 sayfa mesaj yazılmış ama iyiliğin için yazacağım.

Eğlenmek için oyna diyenlerin hepsi her oyun küfür kıyamet stres işinde beden ve ruh sağlığına zarar vererek oynuyor. Buna yemin bile edebilirim ama ispatlayamam.

Sigara gibi bir şey. Dönüp dolaşıp tekrar indirip oynuyor, tekrar tekrar sinir stres içine giriyorsun kısır döngü. Metin2'den bile beter bir durum hayatın mahvolsun istemiyorsan uzak dur derim.

8 sayfa mesaj yazılmış ama iyiliğin için yazacağım.

Eğlenmek için oyna diyenlerin hepsi her oyun küfür kıyamet stres işinde beden ve ruh sağlığına zarar vererek oynuyor. Buna yemin bile edebilirim ama ispatlayamam.

Sigara gibi bir şey. Dönüp dolaşıp tekrar indirip oynuyor, tekrar tekrar sinir stres içine giriyorsun kısır döngü. Metin2'den bile beter bir durum hayatın mahvolsun istemiyorsan uzak dur derim.

Ben öyle oynayan bir insan değilim ben normal oynuyorum hatta bende 2023'te başladım kimseye sövmedim tabii ki sinirlendiğim oldu ama adama sövmedim hiç bu sizin dediğiniz 15 16 yaşındakı ergenler oluyor.

Bende bu sene başalmıştım LoL'e oyunda depresif oluyordum farkına vardım sildim oyunu. Hikayeli oyunlarda aldım bayağı ona ayırcağım vakte kaliteli oyun oynarım dedim bunun etkisi fazla olabililir bende.

Yeni konular

Geri
Yukarı