Sizce League of Legends'a başlasam mı?

Başlarsan sakın DOTA oynuyordum deme. Hiç sıcak bakmıyorlar DOTA oynayanlara.

Büyük bir genelleme yapmışsın, hata ediyorsun.

Dota'yı oynadıktan sonra Lol oynamak Ferrari'de inip Tofaş'a binmektir.

Çok fazla oynamadım Dota'yı fakat cuk oturmuş :D

DotA'yı bırak, LoL'e de başlama. İkisi de bir süre sonra vakit kaybından öte şeyler değil. :)

İlla oyun oynamak isteyenler için Lol de Dota da yeterli, hak veriyorum.

Dota'daki ortam nasıl bilmiyorum ama LoL oynayacaksan en küçük bir hatanda aileye yönelik o kadar rahat küfürler ediyorlar ki ya şöyle özetliyim keşke oynayanlar liseli olsa diyorsun.

Dota'daki ortam nasıl bilmiyorum ama LoL oynayacaksan en küçük bir hatanda aileye yönelik o kadar rahat küfürler ediyorlar ki ya şöyle özetliyim keşke oynayanlar liseli olsa diyorsun.
Dota 2 oynayan kitlenin büyük çoğunluğu +25 yaş üstüdür. Çok bariz hatalar yapmadığınız veya bilerek feedlemediğiniz sürece küfür edilmez. Ama Dota 2'nin sıkıntısı hiç mi yok derseniz size Ruslar derim. :)

Dota 2 oynayan kitlenin büyük çoğunluğu +25 yaş üstüdür. Çok bariz hatalar yapmadığınız veya bilerek feedlemediğiniz sürece küfür edilmez. Ama Dota 2'nin sıkıntısı hiç mi yok derseniz size Ruslar derim. :)
Aslında Ruslara düzgünce söylersen adamlar yapmıyor uysallaşıyorlar. (En azından benim gördüklerim böyle. )

Şimdi dostum dota'da ne alemdesin bilmiyorum ama lolde grupça girebilecek durumdaysan hiç düşünmeden başla. 5 kişi giriyoruz biz oyunun zevki çıkıyor hatta dotadan çok çıkıyor diyebilirim. Dota'da oynadım rus ırkçısı olmuştum ama dota sağlam temelleri var fakat 5 kişilik bir ekip oluşturabileceksen direk lol gir. 5 tane üniversiteli genç giriyoruz oyuna skype açık çok güzel anlarımzı oluyor ama dota o konuda biraz pasif.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı