3000-3500 TL telefon tavsiyesi

Buna da bakabilirsiniz.

MİUİ 12.5 geldi, sıkıntıların bir çoğu gitmiştir yani Xiaomi öyle vaadediyordu.
Reno 5 Lite aklımda vardı 3350 TL oldu. Onu ablam almıştı 3000 TL gibi bir fiyata o yüzden o parayı ona vermek istemiyorum. M31s aklımdaydı fiyatı uçtu gitti. Realme 7 vardı oda 3200 TL oldu. Bilmiyorum valla kararsızım.
Hocam uzun yıllar kullanmak için performans önemli ancak AMOLED ekrandan IPS LCD ekrana geçmek sinir bozucu olabilir.

Mi Note 10 Lite var ancak MIUI arada sıkıntı yaratabilir.
Evet yazılımdan dolayı Xiaomi'ye de sıcak bakmıyorum.

Selamlar arkadaşlar. Babamın 6 yıllık J7 2016 rahmetli oldu. Ben de yeni telefon arayışına girdim ama tabii ki Türkiye'de yaşıyoruz. Her gün fiyatlar arttığı için karar veremiyorum. 500 TL ekleyeyim şunu alayım diyorum. Ardından bir 500 diye diye 4-5 bin TL'ye gidiyor.

Bütçe 3000-3500 TL. Candy Crush vb. oyunlar; Facebook, Instagram, WhatsApp gibi uygulamaları kasma ve donma yapmadan oynatabilecek bir telefon istiyorum.

Bir de depolama 64-128 GB olursa tadından yenmez.

GM 20 Pro.

Reno 5 Lite aklımda vardı 3350 TL oldu. Onu ablam almıştı 3000 TL gibi bir fiyata o yüzden o parayı ona vermek istemiyorum. M31s aklımdaydı fiyatı uçtu gitti. Realme 7 vardı oda 3200 TL oldu. Bilmiyorum vallahi kararsızım.

Evet yazılımdan dolayı Xiaomi'ye de sıcak bakmıyorum.

Veya Realme'lere bakabilirsin 64 GB'lik modelleri var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
Babama söyledim ama dinlemedi sonra alırız dedi Samsung M31s o zaman 3000 TL falandı. Dün de telefonu bozuldu işte. Dinleseydi şu an 10 numara fiyata alacaktım.

Hocam performansı güzel olan Realme 7 var ancak IPS LCD.
M31s modelinin performansı maalesef düşük :(

M31s 3000 TL olduğunda alsaydınız Realme 7 o zamanlar 3000 TL'nin altındaydı diye hatırlıyorum.

Geri
Yukarı