46 kilo birisi askere nasıl gidebilir?

Herhangi bir sorun bulunamadı şimdiye kadar bilindik hastalığım yok hızlı hareket ediyorum metobolizmam hızlı biraz da düzensiz yemekten kaynaklı muhtemelen.

Size şöyle söyleyeyim üst üste her gün döner yediğim birçok haftam olmuştu aynı kiloda sabit kaldın.

Daha önce kilo alamama sorunu için dahiliyeye falan gitmiştim herhangi bir sorunum olmadığını söylediler başka doktora mı gitmem gerekiyor?

Bence sen başka doktorlarada bir görün çünkü bazıları çok umursamıyolar ya da başka yollarla doktor oldukları için hiçbir şey bilmiyorlar eğer para konusunda sıkıntın yoksa özele gidebilirsin orada iyice bakıyorlar devletteki gibi yüzüne bakıp bir şeyon yok sg demiyorlar.

Herhangi bir sorun bulunamadı şimdiye kadar bilindik hastalığım yok hızlı hareket ediyorum metobolizmam hızlı biraz da düzensiz yemekten kaynaklı muhtemelen.

Size şöyle söyleyeyim üst üste her gün döner yediğim birçok haftam olmuştu aynı kiloda sabit kaldın.

Daha önce kilo alamama sorunu için dahiliyeye falan gitmiştim herhangi bir sorunum olmadığını söylediler başka doktora mı gitmem gerekiyor?

Fakat dediğiniz mantıklı geldi kilomu 48 gösterip askere kadar 2 3 kilo alırım diye düşünüyorum diyetisyene gidiyorum düzenli kilo almai için.

Öğün sayınızı arttırın.

Fakat dediğiniz mantıklı geldi kilomu 48 gösterip askere kadar 2 3 kilo alırım diye düşünüyorum diyetisyene gidiyorum düzenli kilo almai için.

Bende kilo alamıyorum çok kilo almak için gece gündüz yiyorum ve yatıyorum ama ciddi manada 5 de eve geliyorum 1 tam ekmek tost akşam 8 9 gibi akşam yemeği 1 2 arası bir yarım tost gece 4 gibi bir yarım daha bu şekilde yavas yavas kilo alıyorum sende bu tarz yap her yerde ye ne buluyosan ye.

Tamamdır teşekkürler şimdi tek bir sorum olacak. Bugün sağlık ocağından askeri muayene kağıtlarını aldım ve onlarda dediğim gibi hastaneye sevk edildi yazıyor. Yarın tekrar sağlık ocağına gitsem kilomu 48 olarak gösterip askere gidebilir kağıtlarını alabilir miyim? Yani sormak istediğim bugün ki işlemin üzerine tekrar işlem yapabilirler mi yoksa kitlenmiş midir bu noktada?

Gardaşım askerde kalacaksan bak sakın diyeyim sakın hastaneye görünme geceleri yatmadan ballı sütlü cicibebe ye yaglı tatlı ne bulursan ye uyu sonra cicibebe ye aksam yemegınde 1 paket kulaklı makarna gömmeye çalış içecek içme kuru yavan ye sabahları ekmek arası cips yap 1 ay içerisinde sonuç almaz isen gel yüzüme tükür. Her gün bu şekil olacaksın robot gibi davran gerisi gelir.

Tamamdır teşekkürler şimdi tek bir sorum olacak. Bugün sağlık ocağından askeri muayene kağıtlarını aldım ve onlarda dediğim gibi hastaneye sevk edildi yazıyor. Yarın tekrar sağlık ocağına gitsem kilomu 48 olarak gösterip askere gidebilir kağıtlarını alabilir miyim? Yani sormak istediğim bugün ki işlemin üzerine tekrar işlem yapabilirler mi yoksa kitlenmiş midir bu noktada?

Şunun cevabını verebilecek var mı?

Askerlikte tekrar muyaneden geçiriyorlar dostum. Ayrıca en kötü 1.70 adamın dahi 55 kilo olması gerek.

174 cm 48 kilo olduğum zaman askerliğe kabul oluyorum demek istediğim 46 kiloyum şu an zaten en az 2 3 ay sonra gideceğim muhtemelen gitsem bile 2 3 ayda 2 kilo alırım. Sorumun cevabını alamadım hala.

174 cm 48 kilo olduğum zaman askerliğe kabul oluyorum demek istediğim 46 kiloyum şu an zaten en az 2 3 ay sonra gideceğim muhtemelen gitsem bile 2 3 ayda 2 kilo alırım. Sorumun cevabını alamadım hala.

Askeriyenin hastanesine gidersen gidebilir kağıtı alamazsın kendi bildiğin yoldan denersen orasını bilemem kilo alman en risksiz halidır askerde kalmanın kilosunu söyledim hocam 48 kılo kabul ederler. Ama kalmana izin verirler mi bilemem.

Dün aldığım sağlık muayenesi hastaneye sevk raporunu iptal edebilir miyim nasıl iptal edebilirim? Hastaneye muayeneye gitmek istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı