Abim vefat etti

Allah rahmet eylesin dostum, mekânı cennet olsun. Sana ve ailene Allah'tan sabır diliyorum. Benim çok yakınım olarak şimdiye kadar bir tek dedem vefat etti, çok severdim bağımız çok sıkıydı. Aklıma geldikçe, üzüldükçe tek tesellim mutlu günlerimizi anmak. Aklıma getiriyorum yüzümde bir gülümseme beliriyor içim ısınıyor. Yapacak bir şey yok, olanla ölene çare yok sonuçta. Ama ölenle de ölünmüyor be güzel kardeşim, güzel günlerinizi yad et önüne bak derim. Allah diğer sevdiklerinle sana uzun, sağlıklı ve mutlu ömürler ihsan eylesin.
Hangi müziği önerirsiniz hocam?
Müzik beni rahatlatan tek şey. Ağlamak da içinizi rahatlatır. Benim tavsiyem Farid Farjad' ın Taghayam Deh eseri, YouTube'da "Keman Ağlıyor" olarak da bulabilirsiniz. Söz yok, sadece keman ve piyano. Biraz hüzün veriyor ama ağlayın rahatlayın bence.

Başın sağ olsun hocam yaşadığın acıyı tarif etmek çok zor. Bazen günler hiç geçmiyor gibi gelecek kafanı dağıtmak için müzik dinleyebilirsin tekrardan başın sağ olsun.

Allah rahmet eylesin dostum, çok üzüldüm. Şu zamana kadar pek çok yakınımı kaybettim ama yine de belki acımız denk değildir. Ben çok duygusal insanımdır yapılan kötülüğü bile 5 ay kafama takarım, kafamda sürekli sorgularım. Maalesef ki yapabileceğim bir öneri yok. Kendi acını kendin geçirmeyi öğreneceksin yakında. Unutmaya çalış diyenleri de anlamıyorum, abisi sonuçta. Okuldan da, vefat raporu almanı öneririm.

Kalp krizinden abim ölmüş. Çok üzülüyorum, okulda bile kendimi ağlamaktan tutamadım. Ne yapacağımı bilmiyorum. Nasıl üzgünlüğümü geçiririm? Oyun oyna demeyin lütfen oyunlarda abimin arkadaşları var ve abimi soruyorlar onlar sordukça ben abimi hatırlıyorum ve çok üzülüyorum.
Zaten okul stresi + aile baskısı bunlar çok etkiledi beni.
Başın sağolsun 😔.

Hangi müziği önerirsiniz hocam?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şuan bunlar geldi aklıma geldikçe yazarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı