Adana'da sığınmacı kampında kalan Suriyeliler, Polislere saldırdı!

@ÖzkanK Bunlar mı yardıma ihtiyacı olan, bunlar mı geçici sığınmacı olan, bunlar mı insan? Siz geçici sığınmacı olarak bir yere gitseniz bunu mu yaparsınız? Bunlara yol verilmesi lazım, gerekiyorsa zorla. Artık bardak taşmak üzere.

Olay nedir ne değildir bilmiyorum aşırı muhalif bir haber kanalı dışında en ufak bir bilgi göremedim.

Haberi dikkatli okursanız orası mülteci kampı. Video tam izlenirse görülecek etraf full dikenli tel ile çevrili.

Yani açık cezaevi gibi bir yer aslında. Etrafı dikenli teller ile kapalı giriş çıkış olmayan bir alan resmen. Yemekler kötü diye eylemler başlayınca polis içeri girmiş zaten. Orada yemekler BM veya AB fonları tarafından karşılanır. Ne yemek veriyorlar ne vermiyorlar bilmiyorum. Orada ki insanlar dışarı çıkamadığı için yemek falan alamazlar sadece orada durmaları gerekiyor.

Not: Bilip bilmeden gene 10 dakika içersinde güzel nefret kusulmuş gene aç gebersinlerden tut onların yemek neyine beter olsunlardan gebertilsine kadar kelimeler söylenmiş. İnsanlık dışı söylemler ve laflar havada uçuşmuş gene hemen.

Son düzenleme:
Olay nedir ne değildir bilmiyorum aşırı muhalif bir haber kanalı dışında en ufak bir bilgi göremedim.

Haberi dikkatli okursanız orası MÜLTECİ KAMPI. Video tam izlenirse görülecek etraf Full dikenli tel ile çevrili.

Yani açık cezaevi gibi bir yer aslında. Etrafı dikenli tekller ile kapalı giriş çıkış olmayan bir alan resmen. Yemekler kötü diye eylemler başlayınca polis içeri girmiş zaten. Orada yemekler BM veya AB fonları tarafından karşılanır. Ne yemek veriyorlar ne vermiyorlar bilmiyorum. Orada ki insanlar dışarı çıkamadığı için yemek flan alamazlar sadece orada durmaları gerekiyor.

Not: Bilip bilmeden gene 10 dakika içerisinde güzel nefret kusulmuş. İnsanlık dışı söylemler ve laflar havada uçuşuyor.

Hocam yaptığımız insanlık dışı değil onları burada istemiyoruz defolup gitsinler yok insan haklarıymış yok şey kendi ülkemizde bizden daha çok devlet desteği sağlanıyor onlardan nefret etmemiz için bir sebep üstelik taciz olayları ve cinayet gibi daha çok etken var insan değil bunlar.

Haberi dikkatli okursanız orası MÜLTECİ KAMPI. Video tam izlenirse görülecek etraf full dikenli tel ile çevrili.

Yani açık cezaevi gibi bir yer aslında. Etrafı dikenli tekller ile kapalı giriş çıkış olmayan bir alan resmen. Yemekler kötü diye eylemler başlayınca polis içeri girmiş zaten. Orada yemekler BM veya AB fonları tarafından karşılanır. Ne yemek veriyorlar ne vermiyorlar bilmiyorum. Orada ki insanlar dışarı çıkamadığı için yemek flan alamazlar sadece orada durmaları gerekiyor.

Not: Bilip bilmeden gene 10 dakika içersinde güzel nefret kusulmuş gene aç gebersinlerden tut onların yemek neyine beter olsunlardan gebertilsine kadar kelimeler söylenmiş. İnsanlık dışı söylemler ve laflar havada uçuşmuş gene hemen.
Yine geldi Ar*b sevici.

Haberi dikkatli okursanız orası MÜLTECİ KAMPI. Video tam izlenirse görülecek etraf full dikenli tel ile çevrili.

Türkiye'de kimse kazık kendisine girmedikçe, başkalarının yediği kazıkla ilgilenmez.

@ÖzkanK çok acıyorsan al evinde besle. 1 hafta bile dayanamazsın, atarsın sokağa. :)

Haberi dikkatli okursanız orası mülteci kampı. Video tam izlenirse görülecek etraf Full dikenli tel ile çevrili.

Yani açık cezaevi gibi bir yer aslında. Etrafı dikenli tekller ile kapalı giriş çıkış olmayan bir alan resmen. Yemekler kötü diye eylemler başlayınca polis içeri girmiş zaten. Orada yemekler BM veya ab fonları tarafından karşılanır. Ne yemek veriyorlar ne vermiyorlar bilmiyorum. Orada ki insanlar dışarı çıkamadığı için yemek flan alamazlar sadece orada durmaları gerekiyor.

Not: Bilip bilmeden gene 10 dakika içerisinde güzel nefret kusulmuş gene aç gebersinlerden tut onların yemek neyine beter olsunlardan gebertilsine kadar kelimeler söylenmiş. İnsanlık dışı söylemler ve laflar havada uçuşmuş gene hemen.

Fark ettiyseniz forumda adınız mülteci sever olarak çıktı artık bırakın bu savunmaları konu vatansa her şey mübahtır.

Not: Bilip bilmeden gene 10 dakika içerisinde güzel nefret kusulmuş gene aç gebersinlerden tut onların yemek neyine beter olsunlardan gebertilsine kadar kelimeler söylenmiş. İnsanlık dışı söylemler ve laflar havada uçuşmuş gene hemen.

Evet aç gebersinler. Beter olsunlar. Şimdi yine uyarı alırım ama olsun. Beter olsunlar. Burası Türkiye, Türkiye Ar*p Emirlikleri değil.

Fark ettiyseniz forumda adınız mülteci sever olarak çıktı artık bırakın bu savunmaları konu vatansa her şey mübahtır.

Çıkarsa çıksın ben size göre mi yaşayacam hayatı mı? Size tavsiyem siz de kendi fikirlerinizden düşüncenizden elalem ne der diye vazgeçmeyin. Ben kendimi biliyorum sonuç olarak.

Ayrıca banane orada mülteci mi var Arap mı var Kürt mü var Çingene mi var diye bakmıyorum ki ben. Banane milletinden ırkından veya dininden. Ben insan diye bakıyorum olaylara sadece. Keşke sizde bu seviyeye gelebilseniz.

Klavye başına geçmişiniz banane gebersinler banane gitsin savaşsın banane ölsün banane şu olsun bu olsun gibi ahkam kesiyorsunuz. Çoğunuz 13-15 yaş aralığı değilse bende bir şey bilmiyorum. Off off gerçekten büyümeniz lazım keşke azcık olgunlaşabilseniz... Türklük veya Müslümanlık bu değil. Hepsini geçtim İnsanlı bu değil.

Not: Yoksa kimse benim babamın oğlu değil. Keşke bir tane Suriyeli Afgan Pakistanlı vb kimse kalmasa. Ama orada Esad varken iç savaş varken YPG-PYD-PKK varken gitmezler zorla ölüme gönderecek siyasi bir irade olabileceğini de düşünmüyorum.

Çıkarsa çıksın ben size göre mi yaşayacağım hayatı mı? Size tavsiyem siz de kendi fikirlerinizden düşüncenizden elalem ne der diye vazgeçmeyin. Ben kendimi biliyorum sonuç olarak.

Ayrıca banane orada mülteci mi var Arap mı var kürt mü var çingene mi var diye bakmıyorum ki ben. Banane milletinden ırkından veya dininden. Ben insan diye bakıyorum olaylara sadece. Keşke sizde bu seviyeye gelebilseniz.

Klavye başına geçmişiniz banane gebersinler banane gitsin savaşsın banane ölsün banane şu olsun bu olsun gibi ahkam kesiyorsunuz. Off off gerçekten büyümeniz lazım keşke azıcık olgunlaşabilseniz... Türklük veya Müslüman'lık bu değil. Hepsini geçtim insanlı bu değil.

Not: Yoksa kimse benim babamın oğlu değil. Keşke bir tane Suriyeli Afgan pakistanlı vb kimse kalmasa. Ama orada esad varken iç savaş varken ypg-pyd-pkk varken gitmezler zorla ölüme gönderecek siyasi bir irade olabileceğini de düşünmüyorum.

Siyasi irade yoksa halk iradesi vardır Türk milleti zamanı gelince yapacaktır gerekeni .

Ama orada Esad varken iç savaş varken YPG-PYD-PKK varken gitmezler. Zorla ölüme gönderecek siyasi bir irade olabileceğini de düşünmüyorum.

Eli silah tutan veya tutabilecek her genc erkek gidip savasabilir. Bunun disinda gelip baskasinin ülkesinde taskinlik yapacaklarsa kiclarina tekmeyi vurup gönderebilirsin.

Adamlar ekmek elden su gölden yasiyor, bir de yemek begenmiyor beyefendiler. Islak odun ile giriseceksin bunlara.

Geri
Yukarı