AKP'nin Peşkeş Çektiği TÜGVA Adalar Şubesi: 2000 TL'ye Sanayasak, Banayasal!

HABER:
Zamanında çocukların robotik kodlama eğitimi aldığı DENEYAP İstanbul şubesini kapattıran İBB, bu sefer de aynı şekilde tekrar ideolojik davranarak çocuk ve gençlerin eğitim gördüğü, sosyal ilişkiler kurduğu TÜGVA'nın Adalar İlçe Şubesi'ni gasp etti.
2018 yılında İBB ile 10 senelik kira sözleşmesi imzalanmıştı. Kiraları geciktirmeden kuruşu kuruşuna ödediğini belirten TÜGVA, valilik, kaymakamlık ve mahkeme kararının İBB'nin tahliye talebini ret etmesine rağmen İBB kelimenin gerçek anlamıyla hukuk tanımayarak ideolojik şekilde binayı gasp edip binayı boşalttı.
Bu süreç içerisinde Adalar Emniyet Şubesi'nden bir memuru zabıtalar yaraladı. Bu ilk defa oluyor yanlış bilmiyorsam. Zabıta memura saldırıyor. Karnından yaralıyor. Artık nasıl bir emir almışlarsa bu kadar sert ve hukuksuzca işlem yapmaları...

0x0-ibb-kiracisi-olan-tugva-adalar-ilce-temsilciligini-isgal-etti-1633469416396.jpg

Kendi yorumum:
İBB'nin daha çok şeyi sayılabilir. Ben hala anlamıyorum Ekrem İmamoğlu'nu nasıl seviyorsunuz? Adamın bir şey kattığı yok(kendim her şekilde takip ediyorum), yaptım dediği şeyler ya belgelerle yalanlandı ya da AKP'nin projesi olduğu çıktı.
Adam hizmet için değil kendi ve ideolojisi için geldiği çok belli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu Tügva da neymiş be! Fena şeyler var. Okudukça sadece gülebiliyorum. Vardır bir yerlerde savcılarımız, soruştururlar. Kaç yıl kaldı sanki şunun şurasında...😄
Bu arada Dolar 9,13₺ oldu. Tarihi bir mesaj bu.

Bu Tügva da neymiş be! Fena şeyler var. Okudukça sadece gülebiliyorum. Vardır bir yerlerde savcılarımız, soruştururlar. Kaç yıl kaldı sanki şunun şurasında...😄
Bu arada Dolar 9,13₺ oldu. Tarihi bir mesaj bu.
Tarihi mesajınızı yinelemek istiyorum, 9.17.

Ayrıca ben hiçbir savcının dava açmaya malum yerinin yemeyeceğinin düşünüyorum.

Konu hortlamış gibi olacak fakat bu konuya boşuna 9 sayfa yormuşsunuz kendinizi.
Bu kişi zaten TÜGVA üyesi. AKP'nin planlaması olan yerde çalışan adam sizce karşı tarafı da kötülemez mi?

Geri
Yukarı