AMD vs Nvidia

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
5600XT ne ara 1660S rakibi oldu? Şimdi sen rakibi 5600XT yaptın. 5600XT resmi olarak 1660 Ti rakibidir. AMD sonradan 2060 rakibi yaptı. Ama 2060 tek yumruk canını alır.
Kardeşim ben ne zaman sana "rakip" kelimesini kullandım şaka mısın sen :D Ben hiçbir zaman iki kart birbirinin rakibi falan demedim. RX5600 XT, RTX2060 SUPER'den daha az güç tüketiyor ve aynı performansı veriyorlar diyorum hepsi bu. RX5600 XT RTX2060 SUPER ile denk bir kart RTX2060 tek yumruk canını alır diyorsun senin kafan biraz karışmış galiba :D

Ayrıca attığınız videoda aradaki fark yalnızca Star Wars oyununda o kadar açılmış, diğerlerinde aradaki fark 15FPS'i geçmeyecek seviyede :D

Fanboyluğunuz yüzünden yalnızca görmek istediklerinizi görüyorsunuz benim eleştirdiğim nokta tam olarak bu. Hiçbir şeyi araştırmadan etmeden sallıyorsunuz nasıl olsa AMD kötüdür diyerek. Ben de biliyorum Nvidia'nın daha stabil, daha güvenilir kartlar ve sürücüler ürettiğini ancak Nvidia'nın hatalarını görmezden geliyorsunuz, kızdığım nokta bu.

😁 40 FPS'ya ne olacak OC ile kapatırız arayı...

AMD sürücüler ile arada ki 40 FPS kapatır. Sen de canım 40 FPS'nin lafını yapıyorsun olmaz ki böyle😁
Kardeşim ben ne zaman sana "rakip" kelimesini kullandım şaka mısın sen :D ben hiçbir zaman iki kart birbirinin rakibi falan demedim. RX5600 XT, RTX2060 Super'den daha az güç tüketiyor ve aynı performansı veriyorlar diyorum hepsi bu. RX5600 XT RTX2060 Super ile denk bir kart RTX2060 tek yumruk canını alır diyorsun senin kafan biraz karışmış galiba :D.

Ayrıca attığınız videoda aradaki fark yalnızca Star Wars oyununda o kadar açılmış, diğerlerinde aradaki fark 15FPS'i geçmeyecek seviyede :D.

Tamam kral sen AMD'ye devam et dayatmıyoruz burada kimseye. Ama ben AMD'den uzak durmak istiyorum. Eğer ki para verip bir ekran kartı alıyor isem. Sorunsuz olmasını istemek en doğal hakkım. RX 550 kullanıyorum. Yaşamadığım sorun kalmadı. Aklım yerinde çok şükür bir daha kalkıp AMD GPU almam.

Kardeşim ben ne zaman sana "rakip" kelimesini kullandım şaka mısın sen :D ben hiçbir zaman iki kart birbirinin rakibi falan demedim. RX5600 XT, RTX2060 Super'den daha az güç tüketiyor ve aynı performansı veriyorlar diyorum hepsi bu. RX5600 XT RTX2060 Super ile denk bir kart RTX2060 tek yumruk canını alır diyorsun senin kafan biraz karışmış galiba :D

Ayrıca attığınız videoda aradaki fark yalnızca Star Wars oyununda o kadar açılmış, diğerlerinde aradaki fark 15FPS'i geçmeyecek seviyede :D

Fanboyluğunuz yüzünden yalnızca görmek istediklerinizi görüyorsunuz benim eleştirdiğim nokta tam olarak bu. Hiçbir şeyi araştırmadan etmeden sallıyorsunuz nasıl olsa AMD kötüdür diyerek. Ben de biliyorum NVIDIA'nın daha stabil, daha güvenilir kartlar ve sürücüler ürettiğini ancak NVIDIA'nın hatalarını görmezden geliyorsunuz, kızdığım nokta bu.

Yok öyle dünya sevgili fanboy. 5700 XT sana göre 2080 Ti ile aynı performansı veriyordur kesin.

Yok öyle dünya sevgili fanboy. 5700 XT sana göre 2080 Ti ile aynı performansı veriyordur kesin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Keşke biraz araştırıp öyle konuşsanız :(

5500XT kendisinden beklenmeyen iyi performansı sebebiyle sanki 1660 Super ile aynı klasmandaymış gibi lanse ediliyor. Aralarındaki yaklaşık 500 ₺ bütçe farkına rağmen bir kaç oyunda birbirine yakın performans sergilemesi umut vaat edicidir. Ben şahsen 1660 seri kartları Nvidia niye çıkardı hala anlamış değilim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Keşke biraz araştırıp öyle konuşsanız :(

.
Burada 2060S önde şimdi hangisi doğru dostum?

Son düzenleyen: Moderatör:
.
Bura da 2060S önde şimdi hangisi doğru dostum?
Yalnızca Nvidia için optimize edilmiş oyunlarda (AC:Odyssey, Metro Exodus gibi) ufak bir fark var hepsi o. Başka oyunlarda da RX5600 XT önde mesela attığım videodaki Battlefield testi gibi. Bunlarla övüneceksek eğer ben de sana sadece AMD için optimize edilmiş oyunların değerlerini söyliyim? Lakin Battlefield'da RX5600 XT ezip geçmiş.

Zaten ben sana önde, geride gibi bir şey söylemedim. Aynı performansı veriyorlar dedim neden illa bir üstünlük kurma çabasındasın ki anlamadım onu ben :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı