Antalya'da köpeklerden kaçarken kamyon çarpan küçük kız hayatını kaybetti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
Mahra Melin Pınar'dan acı haber geldi. Mahra Melin Pınar arazide dolaşırken başıboş köpeklerle karşılaştı. Başıboş köpeklerden kaçan Pınar yola atladı. Yola atlaması sonucunda da küçük kıza kamyon çarptı ve küçük kız verdiği hayat mücadelesini kaybetti. Tedavisinin 23. gününde vefat etti, Tanrı rahmet eylesin. Yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. @61340 bu konuya yazdığınız son yorumdan dolayı sizi de etiketleyeyim dedim. AKP'li Resul Torun: Suriyelilerin hastane ücreti Sağlık Bakanlığı tarafından ödeniyor.

Mahra Melin Pınar'dan acı haber geldi. Mahra Melin Pınar arazide dolaşırken başıboş köpeklerle karşılaştı. Başıboş köpeklerden kaçan Pınar yola atladı. Yola atlaması sonucunda da küçük kıza kamyon çarptı ve küçük kız verdiği hayat mücadelesini kaybetti. Tedavisinin 23. gününde vefat etti, Tanrı rahmet eylesin. Yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. @61340 bu konuya yazdığınız son yorumdan dolayı sizi de etiketleyeyim dedim. AKP'li Resul Torun: Suriyelilerin hastane ücreti Sağlık Bakanlığı tarafından ödeniyor.

Köpek tapar insanlar bunca ölüm haberinden sonra küçük sevimli dostlarının sokaklarda olmaması gerektiğini bir gram da olsa anlar belki

Daha dün sahilde onlarca insanın arasında yürürken başı boş bir siyah köpek nedense beni ısırmaya çalıştı. Burnuna yumruğu yiğince uzaklaştı. Tüm belediyelerin ortak bir el atması lazım bu konuya. Sokaklarda mülteciler ve köpeklerden rahat yürüyemez olduk. Belediyeler ve yetkili isimler sessiz kalmaya devam ettikçe bu haberleri daha fazla göreceğimiz kesin. Onların çocuklarının ya da sevdiklerinin başına da benzer bir olay gelirse problem çözülür tabii, orası da kesin.

Son düzenleme:
1. Si bu tarz olaylar yıllardır Anadolu'nun her yerinde oluyor sadece son 1 yıldır gündemdeler. Bunca zaman niye çözüm üretemediniz?

Ülke de büyük sorun teşkil eden hiçbir şey e çözüm bulunmuyor hatta bulunmaya bile çalışılmıyor ki

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı