Köpek kovalaması sonucu araba çarpan Rabia Kallı hayatını kaybetti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam iyi tamam da ben ne yapayım? Benim kardeşim okula gidip geliyor, her gün gidip gelirken korkuyorum. Acaba saldırdı mı, saldıracak mı diye. Kardeşim küçük, saldırsa hiçbir şey yapamaz. Kardeşime bir şey olduktan sonra ben ne yapayım? Artık iş işten geçtikten sonra özellikle.

Haklısınız. Maalesef bu durumda bizim yapabileceğimiz pek bir şey yok. Şimdi köpekleri alıp başka yere koysan oraya da musallat olurlar. Barınağa yerleştirsen ölür gider. Devletin bir çözüm bulması lazım.

Haklısınız. Maalesef bu durumda bizim yapabileceğimiz pek bir şey yok. Şimdi köpekleri alıp başka yere koysan oraya da musallat olurlar. Barınağa yerleştirsen ölür gider. Devletin bir çözüm bulması lazım.
Ben yalnız başıma yürürken 7 tane köpek saldırdı. Korkmadım ancak korkup kaçsaydım beni parçalarlardı. Bunu kardeşime yapsalar kardeşim net kaçar, net parçalarlar. Sonra ben köpekleri öldürsem ben suçlu olurum :)

Bu kadının acilen psikolojik destek görmesi lazım..

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220312-143957_Twitter.jpg
    Screenshot_20220312-143957_Twitter.jpg
    35 KB · Görüntüleme: 39
  • Screenshot_20220312-144237_Twitter.jpg
    Screenshot_20220312-144237_Twitter.jpg
    50,1 KB · Görüntüleme: 38
Ben yalnız başıma yürürken 7 tane köpek saldırdı. Korkmadım ancak korkup kaçsaydım beni parçalarlardı. Bunu kardeşime yapsalar kardeşim net kaçar, net parçalarlar. Sonra ben köpekleri öldürsem ben suçlu olurum :)

Açıkçası ben de korkmuyorum. Aksine köpeğe bağırdığın zaman bir şey yapamıyor. Ancak kaçtığın zaman daha da kovalıyor.

Bu arada bu olay göründüğünden çok daha ciddi Bu tür insanlar yüzünden insanlığımdan utanıyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220312-144529_Twitter.jpg
    Screenshot_20220312-144529_Twitter.jpg
    63,3 KB · Görüntüleme: 42
Hiçbir köpek durduk yere saldırmaz! O çocuktan önce o köpeğe biri zarar verecek bir davranışta bulunduysa köpek insanları doğal olarak tehlikeli bilecek ve savunmaya geçecektir. Biz dünyada tek değiliz ve dünyamızı hayvanlarla paylaşıyoruz. Hayvanları kafeslerde dövüstürenlerden tutunda, hayvanların uzuvlarini koparıp onlara acı çektirenler, hayvanları saldırgan hale getirip sokağa salanlar... Olay yine insanda bitiyor. Onlarda bir can, hiç vicdanınız yok mu?

Dönüp dolaşıp yine aynı şeyleri yazıyorsun.
Vicdan ile alakalı değil bir konu.
Vicdanın varsa köpeği değil insanı düşünürsün.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı