Mültecilerden Kaçarken Araba Çarpan 15 Yaşındaki Çocuk Hayatını Kaybetti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben Afgan'lara meraklı olduğumu söylemedim.
Geçen bebekte olan olay içinde mülteci dediler ikisi de Türk çıktı.
Hayır hocam kızın ismi Maria erkek ise yeni TÜRK vatandaşlığı almış bir Pakistanlı.
Sığınmacı taparlar, buyurun kanıt.

Bi' anda ortadan kayboldunuz. Kanıt kanıt kanıt diye duruyordunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
1655037313136.png

Hocam çocğun fotoğrafı bu.

Bu kardeşimin hayatını kaybetmesinde herkesin suçu var. Ülkeye onlarca ne olduğu belirsiz mülteci doldurduk, bu olay hepimizin başına gelebilir. Önlem almak yerine daha neyi bekliyoruz anlamadım. Allah ailesine sabır versin.

İstanbul Ataşehir Yenisahra Mahallesi'nde kendisini darp eden Afgan'lardan kaçarken arabanın çarpması sonucu hayatını kaybeden 15 yaşındaki çocuk için mahalleli sokağa döküldü. Polis ekiplerinin olay yerine akın etmesi üzerine mahalle sakinleri 'Bizim derdimiz polislerle değil. Polis ile karşı karşıya gelmeyeceğiz. Polisler bizim' ve 'Mahallemde yabancı istemiyorum' diye bağırarak tepki gösterdi.

Eki Görüntüle 1416850
Kaynak

Delireceğim yahu! Ataşehiri modern bir yer olarak tanıyordum ilk geldiğimde, ama şimdi iyicene Afgan mekanına dönmeye başladı.

Mültecilerden her ne kadar haz etmesem de, onların üzerinden yapılan haberlerin abartılı olduğunu düşünüyorum. Her olay mültecilere bağlanıyor. Haber zaten Onedio'da paylaşılmış. Çocuk mültecilerden kaçacak da, araba çarpacak sonra da olay mülteciye bağlanacak. Saçmalık.

Mülteciler en çok esnafın işine yaradı. Hem az ücret veriyorlar hem de kaçak çalıştırdıkları için sigortalarını yatırmıyorlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı