Arctic Freezer 34 e-Sports Duo nasıldır?

Birçok soğutucu kullandım. FSP Windale 6 fan değişimiyle NH-D15'e rakip. Arctic benim gözümde 300'den fazla etmez. 4 ısı borusu ve küçücük kanatlar... F/P üründü, o da bitti. Fanları Bionix olduğu için onun forsu. Şu anda bunu kullanıyorum ve 12S civarında değerler göreceğinizi garanti ediyorum, macunu yerine Arctic MX-4 kullanıyorum ,onu da belirteyim: XIGMATEK WINDPOWER PRO INTEL/AMD 2x120mm ARGB FAN İŞLEMCİ SOĞUTUCU - Vatan Bilgisayar 6 ısı borulu ve 58.5 CFM değerinde çift fana sahip, gayet yeterli ve iş gören bir model. 200W TDP değeri var.
Kaç liraya aldınız wp 1266 ile arasında fark var mıdır?

Olayı bir tik işte taşıyayım 😂

Hatta burada daha uygun.

Kaç liraya aldınız wp 1266 ile arasında fark var mıdır?
410 liraya aldım, yine o civarlarda. 1266'ya göre sanırım biraz kanatçık sayısı fazla, bir de çift fanlı. Fark vardır tabii ki. Gerçekten tahminimden çok daha memnun kaldım.
@Lemi Galip bir tık pahalı ama bütçe zorlamaya kesinlikle değecek bir soğutucu.

Hocam Arctic şuan 489 TL tek satıcıda var ben fazla stok bulamadım. Attığım linkteli ürün Noctua.
1 ay önce 400 lira civarına aldım :( Yazıktır bu nedir böyle.

Az önce konu sahibi arkadaş için çektim fotoğrafları. 1 aydır kullanıyorum. Sanırım bir 20 derece fark etti sıcaklıklar. İşlemci boşta sıcaklıklar şu şekilde. (Tabii kasaya 4 tane daha fan eklemiştim, bunun da biraz etkisi vardır). Özetle işlemde boşta 32 35 arası, oyunda maksimum 55 derece oluyor. Ben son derece memnunum. Gürültüsü falan da yok fan ayarı yaptıktan sonra. Tabii şu an fiyatlar uçmuş ayrı konu.

Dosya Ekleri

• Sıcaklık.jpg
    Sıcaklık.jpg
    62,7 KB · Görüntüleme: 72
  • Kasa.jpg
    Kasa.jpg
    97,6 KB · Görüntüleme: 73
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı