Arctic Freezer 34 e-sports Duo vs M200

Phreak

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. R5 3600 işlemcim var ve M200 kullanıyorum. Güzel bir Arctic 34 Duo buldum garantili almayı düşünüyorum. Soğutma bakımından çok fark eder mi? Verdiğim paraya değer mi? Ben M200 ile maksimum 65-70 gördüm ne diyorsunuz?

Merhaba. R5 3600 işlemcim var ve M200 kullanıyorum. Güzel bir Arctic 34 Duo buldum garantili almayı düşünüyorum. Soğutma bakımından çok fark eder mi? Verdiğim paraya değer mi? Ben M200 ile maksimum 65-70 gördüm ne diyorsunuz?
Şöyle söyliyim ben 95w tdp değerine sahip 2600x kullanırken Arctic ile en fazla 58 dereceyi görmüştüm . 3600 65W tdp değerine sahip 50'nin altını görürsün 😌

Freezer 34 sıvı soğutmayla yarışacak derecede çok güçlü bir soğutucu. M200 İle arasında çok fark var ama o soğutucu ile işlemci ısınmıyorsa almasanız da olur. İşlemci yükseltecekseniz tercih edin.

Freezer 34 sıvı soğutmayla yarışacak derecede çok güçlü bir soğutucu. M200 ile arasında çok fark var ama o soğutucu ile işlemci ısınmıyorsa almasanız da olur. İşlemci yükseltecekseniz tercih edin.

Hocam yükseltmeyi düşünmüyorum 120mm sıvı soğutma kullanıyordum sattım hiç memnun kalmadım sıvı soğutmadan.

Şöyle söyleyeyim ben 95W TDP değerine sahip 2600X kullanırken Arctic ile en fazla 58 dereceyi görmüştüm. 3600 65W TDP değerine sahip 50'nin altını görürsün 😌

Kesinmi hocam :) yani 60 altı görsem bana yeter.

Hocam yükseltmeyi düşünmüyorum 120mm sıvı soğutma kullanıyordum sattım hiç memnun kalmadım sıvı soğutmadan.

Kesinmi hocam :) yani 60 altı görsem bana yeter.
Kasanı bilmiyorum kesin bişey diyemem ama benim eski kasam mesh olmamasına rağmen fanları berbat olmasına rağmen söylediğim dereceleri gördüm . Kesin 60'ın altına iner .

Yeni konular

Geri
Yukarı