Arctic Freezer 34 e-sports Duo yüksek RPM'de titriyor

Negroponte

Decapat
Ekran kartı
Rtx 3060ti
Anakart
Msi b560m pro
İşlemci
İ5 11400f
Selamlar arkadaşlar başlıkta belirttigim soğutucum var ama fan hızları 1600 RPM'lere çıktığında titremeye başlıyor. Sebebi nedir sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de kullanıyorum, titreme yapmoyor hiç bir zaman. İade etseniz daha iyi olur.
Bir husus far, soğutma bloğuna fanları sabitleyen telleri doğru oturtmak eziyet. Bloğun içindeki deliklere soktuğunuz tel kolaylıkla geri çıkıyor fanları takarken. Onu kontrol edin.

Titreme derken ses mi yapıyor? Bu P12 fanlar bu konuda baya sıkıntılı galiba. Sadece soğutucu özelinde değil tekli satılan P12 fanın yorumlarında da buna benzer titreme, tıkırtı şikayetleri falan çok var.

Titreme derken ses mi yapıyor? Bu P12 fanlar bu konuda bayağı sıkıntılı galiba. Sadece soğutucu özelinde değil tekli satılan P12 fanın yorumlarında da buna benzer titreme, tıkırtı şikayetleri falan çok var.

Ses degil bildigin titriyor soğutucu yuksek RPM'de, kasa masada olduğu icin PC'yi kullanırken hissediyorum yani titredigini.
Şimdi fanları cikarsam vidaları sıksam oda ayrı bir dert fanları takmak zor boyle kullansam bir sıkıntı olur mu PC'ye

Son düzenleme:

Geri
Yukarı