Arkadaşıma asik oldum

seffabullut

Centipat
Daha fazla  
Ben ona o bana begendigimiz kişileri falan anlatiyorduk yakın arkadaşım. Hiç sevgilim olmamasindsn oturu biraz sipsevdi biriyim ve her seyin sonunda arkadaşıma aşık oldum. Inanilmaz tatli geliyor ama cidden olacak is degil. Normalde bu durumda düzgünce konusur gerekirse arkadaş da olmam ama gerçekten hayatımda olmasını istediğim biri.
Boyle de yapamıyorum sizce ne yapabilirim?

Bu arada kiz biliyor hoşuma gittigini. Açık açık da derim ama guluyor pek orali degil. Cok guzel guluyor kiz engel olamiyorum. Hoslantidan daha fazlasi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abayı yakmışsın. Söyle bir fırsat olduğu zaman. Ancak kabul etmezse arkadaşlığınız bozulabilir.
Aga sorun o. Kiz biliyor durumu ve sadece gulup geçiyor. İş bende bitecek yani. Ya boyle iyi dıye icten ice bitecegim ya en iyi arkadaşlarimdan birini kaybedecegim..

Aga sorun o. Kiz biliyor durumu ve sadece gulup geçiyor. İş bende bitecek yani. Ya boyle iyi dıye icten ice bitecegim ya en iyi arkadaşlarimdan birini kaybedecegim..
benim telefonun bildirimler kapalı sırf o mesaj attığında çabuk goruyum dıye ful sosyal medyadayim, o ise 3 5 saat sonra bakıyor. Daha 2 gün önce farklı birini anlatti kiz bende degil yani. Hosuma gittigini de biliyor. Zaten son donemde çok kilo aldım şuan verme asamasindayim ama hâlâ biraz fazlam var.
Her şeyle bakınca kiz beni arkadaş olarak görmek istiyor belli. Ama ben fotografini görünce heyrcanlaniyorum. En son 5 6 yıl once birine hissetmistim bu kadar ve saçma olan o da arkadaşımdi. Çunkü diş gorunusten daha çok hal ve tavirlara aşık oluyorum.

Bir şeye karar vermek zorundasın. Kız durumu biliyorsa ayrı konu. Ama önüne daha iyi liyakatli kişiler çıkabiliyor.

Sonuçta hiç kimse vazgeçilmez değildir. Tabi bunu dedim diye de yanlış anlama.

Belki bakarsın arkadaş kalalım der. Bir şey yapmak zorundasın.

Bir şeye karar vermek zorundasın. Kız durumu biliyorsa ayrı konu. Ama önüne daha iyi liyakatli kişiler çıkabiliyor.

Sonuçta hiç kimse vazgeçilmez değildir. Tabi bunu dedim diye de yanlış anlama.

Belki bakarsın arkadaş kalalım der. Bir şey yapmak zorundasın.
Kiz arkadaş kalalim kafasinda evet. Birazcık bekleyip görmek istiyorum durumu ona göre bir sey yapacagiz. Belki cevremde çok kiz olmadığı için bir kişiye asigim gibi geliyordur bakalim. Sosyallik de ayrı problem :D

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı