Aşk Yaşamak Önemli Mi?

Mutlu olamayanlar mutluluğu zorlaştıranlardır bence. Havacılık takıntılı birisi olarak Atatürk Havalimanından Kargo uçağı kalktığında mutlu oluyorum :D Polyanacılığa gerek yok ama mutluluğu zorlaştırmanın anlamı da yok.

Mutlu olamayanlar mutluluğu zorlaştıranlardır bence. Havacılık takıntılı birisi olarak Atatürk Havalimanından Kargo uçağı kalktığında mutlu oluyorum :D Polyanacılığa gerek yok ama mutluluğu zorlaştırmanın anlamı da yok.
Bende mutluluğu zorlaştırdığımı düşünüyorum. Sanki mutlu olmamak için çabalarmış gibi. Bende aslında bu durumdan kurtulmak istiyorum.

Hormonal olarak bir sağlıklıysan eninde sonunda bir kadına aşık olacaksın. İnsan neslinin devamı için doğuştan var olan bir refleks bu durum.

Önemli mi sorusunun cevabı: İyi huylu biri ile yaşamak dünyanın en eşsiz deneyimi olabilir fakat huysuz, bencil, kibirli, çıkarcı biri ile yaşamak pek de gerekli değil.

Hormonal olarak bir sağlıklıysan eninde sonunda bir kadına aşık olacaksın. İnsan neslinin devamı için doğuştan var olan bir refleks bu durum.

Önemli mi sorusunun cevabı: İyi huylu biri ile yaşamak dünyanın en eşsiz deneyimi olabilir fakat huysuz, bencil, kibirli, çıkarcı biri ile yaşamak pek de gerekli değil.
Dediğim gibi ben önemsiz şeylere bile çok kafa yoran biriyim. Mutlu olmaya çalışmıyormuşum gibi. Hayatı akışına da kolay kolay bırakamıyorum. Yani düşünüyorum ama çok ve gereksiz düşünüyorum. Kafam rahat ve ferah değil.

Aşk değil ama arkadaşlarının olması önemli 🤠

Mutlu olmak için aşk yaşamana gerek yok. Eğer bu gerçek olsaydı zaten aşk yaşayan herkes mutlu olurdu ama mutlu değiller. Demek ki bu gerçek değil😉

3 tane lahmacun ve 1 litre kola. Sonra açarım filimi ve izlerim. Dünya da benden mutlusu olmaz🙂

Mutlu olmak basittir.
Lahmacun ile kola olmuyor dostum. Onun yerine BİM'de satılan ayranı dene mükemmel :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı