Asosyal olmak iyidir

Biraz eğlenmeyi dener misiniz? Asosyallik konusu içerisinde kafanıza her şeyi takmayın, deli olursunuz. :D atom parçalamıyoruz, muhabbet ediyoruz şurada.

Dostum konularda bana denk gelirsen her yazdığım şeyin arasına ufak tefek espri katmaya çalışıyorum bu konular biraz önemli benim için kusura bakma.

Dostum konularda bana denk gelirsen her yazdığım şeyin arasına ufak tefek espri katmaya çalışıyorum bu konular biraz önemli benim için kusura bakma.
Önemli değil, güzel şekilde açıklamasını yaptım zaten. Öylesine muhabbetten yanayım ben, bu tarz konulara ciddi şeyler yazmayı çok sevmiyorum. Beni forumda bilen bilir, uğraşılmaz; aksi, lanet bir adamım. :p :p

Önemli değil, güzel şekilde açıklamasını yaptım zaten. Öylesine muhabbetten yanayım ben, bu tarz konulara ciddi şeyler yazmayı çok sevmiyorum. Beni forumda bilen bilir, uğraşılmaz; aksi, lanet bir adamım. :p :p.

Sorun yok dostum ya canın sağ olsun.😀
Iyi falan degildir, kendini kandirma. Insan sosyal bir varliktir.

Yeri gelecek gezicen yeri gelecek PC başından kalkmıcan her şey dozunda iyidir.

Bence şu zamanda sosyal olup dişarıya bağlı kalarak kötü çevre uyuşturu vb şeylere alışmak yerine evde asosyal olmak daha iyi. Asosyal dediğim her gün bilgisayar oyunu oynayanlar değil, sadece evde durup arkadaş çevresi geniş olmayanlar. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Elizabeth te bir yere kadar :)

Sosyallikte gün geçtikçe dejenere oluyor. Lafların birbirine girdiği hararetli muhabbetler, kısıtlı çeşit sipariş imkanı sunan kafeler yerlerini herkesin ellerinde telefon önlerinde verdikleri sipariş herkesin ayrı telden takıldığı çok az muhabbetin döndüğü ortamlara bıraktı. Siparişlerin çeşitleri çoğaldı onlarca kahve, pasta, yemek vs. seçeneği çoğaldı buna karşılık teknolojiden bir süre soyutlanıp muhabbet edecek insan sayısı dışarıda da günden güne azalıyor.

Bir süre sonra asosyalliğin dibine ulaşmak istiyorum çünkü 5 arkadaşım vardı topu topuna 4'ü sattı 1 tane kaldı o vakitten sonra anladım sosyallik bana yaramaz.

Geri
Yukarı