Atatürk'ü savunduğum için vatan haini ilan edildim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Böyle insanlarla tartışma yapamazsın, kavga edersin anca. Atatürk'ün eşcinsel olduğunu söyleyerek onu aşağılamaya çalışan biriyle karşılaştığım olmuştu zamanında.

Böylelerini görünce dayanamıyorum vesaire diyorsan eğer saygılı bir üslupla konuşmayacaksın bunlarla, bozacaksın ağzını; niyetleri tartışmak değil çünkü bunların.

Böyle insanlarla tartışma yapamazsın, kavga edersin anca. Atatürk'ün eşcinsel olduğunu söyleyerek onu aşağılamaya çalışan biriyle karşılaştığım olmuştu zamanında.
Onu ben de görmüştüm. Ama tek fark Yunan olmasaydı. Belki de fark yoktur bilemeyiz. Adamlar gerçekten düşmanımızla aynı fikirde ya. Anlayamıyorum kafa yapılarını. Hadi Yunan sinir olur İngiliz sinir olur da sen neden sinir oluyorsun? Adama niye gay diyorsun abicim?
@AXCHNEER
Adam çok komik ya di mi :D
Okuduğunu iyi anla diyor.

He bir de Suriye'de bizim Türk askerimizin ölmesinden rahatsız değilmiş ve bana neden rahatsız olduğumu soruyor. Rahatsız olmama sebebi ise Suriye bölününce toprak alacakmışız :D
Çok güzel bir şey derdim de kurallar...

Son düzenleme:
Onu ben de görmüştüm. Ama tek fark Yunan olmasaydı. Belki de fark yoktur bilemeyiz. Adamlar gerçekten düşmanımızla aynı fikirde ya. Anlayamıyorum kafa yapılarını. Hadi Yunan sinir olur İngiliz sinir olur da sen neden sinir oluyorsun? Adama niye gay diyorsun abicim?
@AXCHNEER
Adam çok komik ya değil mi :D
Okuduğunu iyi anla diyor.

Hepsi kanıt sunmadan bir şeyler diyen adamların kölesi olmuş resmen. Adamın Türkçesi bile bozuk. Kanıt sun diyorum sunduğu belge değil adam. Yorumlamayı ve belge seçmeyi bilmeyen birinin peşinden gidiyorlar.

He bir de Suriye'de bizim Türk askerimizin ölmesinden rahatsız değilmiş ve bana neden rahatsız olduğumu soruyor. Rahatsız olmama sebebi ise Suriye bölününce toprak alacakmışız :D
Çok güzel bir şey derdim de kurallar...

RTE-2023-ReiSS gazına gelmiş arkadaşlar. Aynı yunanlılar gibi Osmanlı topraklarının rüyasıyla yaşıyor.

Hepsi kanıt sunmadan bir şeyler diyen adamların kölesi olmuş resmen. Adamın Türkçesi bile bozuk. Kanıt sun diyorum sunduğu belge değil adam. Yorumlamayı ve belge seçmeyi bilmeyen birinin peşinden gidiyorlar.

RTE-2023-ReiSS gazına gelmiş arkadaşlar. Aynı yunanlılar gibi Osmanlı topraklarının rüyasıyla yaşıyor.
Şu attığım 2 videoyu izlese belki akıllanacak gözleri açılacak vatana millete faydalı bir şey yapmış olacağız da anlayacağını sanmıyorum.

Kişi sevilir ama putlaştırılmaz ayrıca kişinin sevme veya sevmeme gibi bir fikrede sahip olabilmeli ve dünyanın hiçbir yerinde bu vasıfta sahiplenilen bir lider de yok kusursuz olarak. Hem sagda hem de solda sevenlerin çoğu takiyeci.

Eğer adamla nereden tartıştığını yazarsan ve adamın kim olduğunu, nickini söyleyebilirsen onu anlayacağı ve kafasına montelenecek bir daha asla unutamayacak şekilde anlatabilirim.
Hem senin adına da özür dilerim(!)

Mülteci kardeşlerimiz aç vs. diyenlere sesleniyorum. Al evine bak o zaman dimi ?
Recep Baltaş onu bana bugün söyledi. Sordum. Cevabı şu oldu:
1645390401041.png

Eğer adamla nereden tartıştığını yazarsan ve adamın kim olduğunu, nickini söyleyebilirsen onu anlayacağı ve kafasına montelenecek bir daha asla unutamayacak şekilde anlatabilirim.
Hem senin adına da özür dilerim(!)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yorum da şu: Allah da size çok merhametli davranıyor bilin istedim.

Hepsi fabrikasyon ürünü. Birbirlerinin kopyaları. Atatürk'ün eşcinsel olduğundan tut hakkında karalayıcı iddiaların hepsi buradan çıkma:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı