Beni seviyor mu sizce?

Garniff76

Centipat
Kız benden 1 yaş küçük. Dün arkadaşlarım onunla konuştu bana yazarsa tanışırız, konuşuruz demiş. Ben de sonraki teneffüs gidip konuştum onunla. Daha önce sevgilisi olmadığı için heyecanlıymış ve biraz korkuyormuş ama istersen yarın konuşuruz dedi. Çıkışta koşarak yanıma gelip "yarın okulun olmadığını unuttum pazartesi konuşalım istersen" dedi. Sizce seviyor mu beni?

Daha yeni konuşma aşamasına girmemişsin yani sevgi işi ileride olacak gibi ama içine biraz su serpeyim yarın okul olmadığını unutmuş ama seninle konuşacağını unutmamış. Ben bu ince ayrıntıları seviyordum ve 6 yıllık sevgimden sonra itiraf ettim, 3 yıllık sevgilim var ve direk olarak sevgi bekleme, sana seninle olmak istediğini hissettirsin.

Sağda solda kafeye gidip beleş yiyip içecek senin üzerinden. Olmuyo diyecek canı sıkılınca aradan 1 hafta geçmeden başkasıyla göreceksin heyecanlıyım korkuyorum diyen kızı. Dünya kadar erkek arkadaşı olacak kıskanacaksın deli olacaksın çok sıkıyosun diyecek. Kısacası boşver kardeşim kimse kimseyi sevmiyor sevmeyecek. En az 25 yaşından sonra bulabilirsin seni sevecek birini.

Hayır dostum, tipin fiziğin yoksa karşı cinsten kimse seni sevmez, istediğin kadar iyi bir insan ol. En çirkin kızlar bile en iyi erkeğe layık olduğunu düşünür. Sen de herkes gibi kendini özel hissettiğin için her güzel kız beni seviyor havalarındasın.

Sağda solda kafeye gidip beleş yiyip içecek senin üzerinden. Olmuyo diyecek canı sıkılınca aradan 1 hafta geçmeden başkasıyla göreceksin heyecanlıyım korkuyorum diyen kızı. Dünya kadar erkek arkadaşı olacak kıskanacaksın deli olacaksın çok sıkıyosun diyecek. Kısacası boşver kardeşim kimse kimseyi sevmiyor sevmeyecek. En az 25 yaşından sonra bulabilirsin seni sevecek birini.

Kaç yaşındasın ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı