Bileklerim çok ince ve zayıfım

Haklısın, boyum iyi değil mi? Yani iyi bir vücut güzel durabilir mi?
Hocam iyi bir spora başlayın. Yemeniz de sıkıntı olamayan protein gibi gıdaları bol bol tüketin. Spor yaparak ve dengeli beslenerek yapılı, kaslı ve fit bir vücuda sahip olursunuz. Ayrıca spor yaparsanız uyku düzenine dikkat edin.

Ben de sizin gibiyim 175 boyum var fakat 50 kiloyum özellikle dar pantolon falan giyince çok ince gözüküyorum bazı akrabalarım/tanıdıklarım falan da kürdan gibisin diyince çok üzülüyorum. :(

Ben de sizin gibiyim 175 boyum var fakat 50 kiloyum özellikle dar pantolon falan giyince çok ince gözüküyorum bazı akrabalarım/tanıdıklarım falan da kürdan gibisin diyince çok üzülüyorum. :(
Hocam üstte belirttiğim şeyler yine geçerli. Ayrıca siz kendinizi üzmeyin, takmayın böyle şeyleri.

Bahsettiğim gibi proteinli besinleri tüketin özellikle İçim proteinli süt için çok fazla protein veriyor. Bende protein yemeğe başladığımda 1.75 55 kiloydum tam aynısı. Şu anda 1.78 ve 63 kiloyum 2 kilo verdiğim halde. Özelliklede spora gidebilirsin.

Hiç söyleme o durumu dostum ya. Herkes giderin var, boyun da var ama zayıfsın diyor. Kendimde kusurlu gördüğüm (yaradılış hediyesi olarak tanımlıyorum :) ) burnum ve kilom. Bu ikisini halledersem Allah başka dert vermesin :D

Bir diyetisyene görünün ve en yakın zamanda (vakaların azalmasını bekleyin) spor salonuna gidin.

Ben de sizin gibiyim 175 boyum var fakat 50 kiloyum özellikle dar pantolon falan giyince çok ince gözüküyorum bazı akrabalarım/tanıdıklarım falan da kürdan gibisin deyince çok üzülüyorum. :(

Aynı sorun bende de var 13 yaşındayım 1.60 ve 35 kilo fallanım ne tavsiye edersin özellikle sırık lafından bıktım artık :/

Hocam üstte belirttiğim şeyler yine geçerli. Ayrıca siz kendinizi üzmeyin, takmayın böyle şeyleri.

Üstadım haklısın lakin, insan biraz kilo almak istiyor ya. Yani giydiğin şey yakışmıyor, kız arkadaşın dert yanıyor, yeri geliyor kavga vs. hiç istemesem de insanoğluyuz, olduğu zaman dahi biraz ezilmiş hissediyor insan.
Bir diyetisyene görünün ve en yakın zamanda (vakaların azalmasını bekleyin) spor salonuna gidin.

Ibs rahatsızlığım var yukarıda bahsettim dostum, yani yediğim şeylere ayrı dikkat etmek zorundayım :(

Aynı sorun bende de var 13 yaşındayım 1.60 ve 35 kilo fallanım ne tavsiye edersin özellikle sırık lafından bıktım artık :/
Senin genlerden olabilir çünkü boyunda 13 yaşında erkeğe göre biraz kısa 6 7cm kadar fakat dediğim gibi bol protein ve süt içersen boyun uzar ve kilo alırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı