Bileklerim çok ince ve zayıfım

Aynı sorun bende de var 13 yaşındayım 1.60 ve 35 kilo fallanım ne tavsiye edersin özellikle sırık lafından bıktım artık :/

Güzel kardeşim senin yaşında daha erken ama biraz zayıfsın yukarıda arkadaşların dedikleri senin için de geçerlidir, herhangi bir rahatsızlığın yoksa tabii.

Güzel kardeşim senin yaşında daha erken ama biraz zayıfsın yukarıda arkadaşların dedikleri senin için de geçerlidir, herhangi bir rahatsızlığın yoksa tabii.
Bu arada senin yaşını sormadık sen kaç yaşındaydın onun için geçerli olanlar senin içinde geçerli olabilir çünkü.

Üstadım haklısın lakin, insan biraz kilo almak istiyor ya. Yani giydiğin şey yakışmıyor, kız arkadaşın dert yanıyor, yeri geliyor kavga vs. hiç istemesem de insanoğluyuz, olduğu zaman dahi biraz ezilmiş hissediyor insan.
Hocam ben kilo alıp spor yapın demiştim zaten. Düşündüğüm kadarıyla zayıf olduğunuz için biraz güçsüz kalmış olabilirsiniz. Spor yaparak hem kilo ve kütle kazanır, hemde ilgi çekersiniz. Ayrıca kavga sırasında güç bakımında oldukça faydası olur.
@Efe Kaya ne oldu kardeş, komik olan ne?

Hocam ben kilo alıp spor yapın demiştim zaten. Düşündüğüm kadarıyla zayıf olduğunuz için biraz güçsüz kalmış olabilirsiniz. Spor yaparak hem kilo ve kütle kazanır, hemde ilgi çekersiniz. Ayrıca kavga sırasında güç bakımında oldukça faydası olur.
Doğru söylüyorsun hocam. Bilgiler için teşekkürler.
Sizde daha çok işe yarar dediklerim arkadaşa göre.

Sağ olun, tavsiyeleriniz için teşekkür ederim başkan varolun.

Kavga sırasında güçlü olmak konusu katılıyorum ondan güldüm.

Teşekkür ederim protein ürünlerini araştırıp bol bol yiyeceğim evet yaşım erken ama ailem boyun uzun olduğu içi kilo almıyorsun diyorlar sizce haklılar mı?

Teşekkür ederim protein ürünlerini araştırıp bol bol yiyeceğim evet yaşım erken ama ailem boyun uzun olduğu içi kilo almıyorsun diyorlar sizce haklılar mı?
Alakası bile yok çünkü boyuna göre zayıfsın. Hemde baya. Aslında ortalamadasın 13 yaşında erkeğin boy ortalaması 1.57'dir. Ben dahil çoğu tanıdığım gördüğüm insanlar 13 ken ortalama 1.66 1.67 boyundaydık.

Yeni konular

Geri
Yukarı