Bir Kızdan Nasıl Özür Diliyebilirim ?

• Konuyu başlatan Roxor
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 65
  • Görüntüleme 8B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öyle bir şeyi senin anlamanın imkanı yok zaten kardeşim, öyle " imkansız ya " demen nafile yani :D :D Seviyorsan git konuş :D :D

Çabanı gördüğünde zaten varsa içinde yumuşar, kabul eder. Zaten hâla taviz vermiyorsa zorlama hiç. Sakın tatava yapma. Asıl sinir bozan aşamadır tatava. :D Olmaz ise sorun yok, keyfi bilir. Sen erdemli bir davranış ve dünyanın en zor şeylerinden biri olan özür dilemeyi düşünmüşsün. Kaybeden kendi olur. :D

@steadyflow doğru bir noktaya ayak bastı : Sen özür dile gerisine karışma. Kabul edip etmemek ona kalmış, sen üstüne düşeni fazlasıyla yapmış oluyorsun çünkü. Özür dilemeyi küçüklük olarak gören bunca insan var iken senin en ufak tartışma sonrasında dahi arkadaşınsan özür dilemek istiyor oluşun ve bu olaya bu denli üzülüyor olman çok güzel bir şey.

İnanmaz arkadaşım uğraşma boşuna. Karşı cins çok değişik. 6 saat evinin önünde beklediğimi bilirim affetsin diye. Hediye alacağın paraya git otur bir dönerciye gerek yok böyle şeylere.

İnanmaz arkadaşım uğraşma boşuna. Karşı cins çok değişik. 6 saat evinin önünde beklediğimi bilirim affetsin diye.

Sözlü tartışmayı o kadar abartacağını düşünmüyorum. Düşünmesinden tırsıyorum ama düşünmüyorum. Ben bile bilmiyorum ne düşündüğümü.

Benimki de sözlü tartışmaydı. Bana sorarsan git içindekileri söyle düzgünce pişman olduğunu anlat. Gerek yok hediyeye falan.

Tüm gün kızı yalnız yakalayamadığım için konuşamadım. Son ders boştu. Tam onda yakaladım diyordum, zil çaldı :( .

Arkadaslarinla anlas, yapma bir kavga cikarin, ozur dilecegin kizda tam araya girerken biri tokat atmaya ugrassin, sen o tokati engelle, sonra 4-5 tane karete hareketi yap ve ozur dile.

Fazla aksiyonlu oldu dun BF4 u fazla oynamisim heralde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı