Biyokineziye inanıyor musunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Araştırmamakla birlikte inanmıyorum. Ama deneyeceğim.

Ben, ama 6 sene önce. Gnoxis forumda gezindiğimi hatırlıyorum. Bir sürü saçma sapan kinezi vardı ve hepsinin gerçek olabileceği ihtimali beni ikna etmişti. Biyokineziyi de denedim ve başarısız oldum. Ne kadar mantıksız olduğunu gördüğümden beri, insanların ciddi ciddi bu alanda vakitlerini harcadığını aklım almıyor.

Kireçlenmiş 3. göz için işe yaramaz. O yapabilenlerde üstünde duran, doğuştan gelen yetilerle yapabilen insanlar.

Bununla ilgili herhangi bir bilimsel makaleye rastlamadım ama bana pek mantıklı gelmiyor. DNA değişimi kolay yapılan bir şey değil. Atalarımız ve diğer canlı türlerde meydana gelen DNA değişimleri çok uzun süreli yıllar içinde aşamalı olarak oluşmuş durumlar.

İnsan DNA'sına hükmedemez kendi başına bana göre. Böyle olsaydı eğer sorunlu genleri istediği zaman düzeltme imkanı ortaya çıkardı diye düşünüyorum.

Neden olmasın? Allah isterse her şey mümkündür. Kim bilir nice evliya ve salih insanlar vardır bunu yapan, Allah bilir. 🤭

Ben 25 gün boyunca denemiştim işsizlikten. Gözlerimde açılma oldu, psikolojik mi yoksa gerçekten oldu mu bilmiyorum ama ablamda açıldığını söylemişti. Karışık durumlar anlam veremedim bende. Tamamen yanılma da olabilir.

"Beyin gücüyle DNA'ya hükmetmek" 😄

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı