Biyokineziye inanıyor musunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Elinde somut delil var mı? Bu insanlar biyokinezi yapıyor diye. DNA değiştirmek bu kadar kolay değildir. DNA değişimini canlılar binlerce yıllarda yapıyor, sen çıkıp bunu bir ömründe ben DNA değiştiririm diyorsun bu mümkün değil.
Duygularıma tercüman oldun. Teşekkürler.

Evrimden bahsetmiyorum ''Biyokinezi''den bahsediyorum. Bir şeyin bilimsel olarak kanıtlanmaması olmadığını göstermez. Telkin ve bilinçaltı,meditasyon gücüyle bazı insanların daha hızlı iyileştiğini, göz renginin açıldığını falan duymuşsunuzdur.
Acaba bu dediklerine dair kanıtların var mı? "Duymuşsunuzdur" ile hiçbir şey kanıtlanmıyor. Bizlere fiziksel değişimlerden bahsediyorsun ancak elinde somut bir delilin yok.

Ya tamam kim neye inanmak istiyorsa ona inansın.

Beni Allah yarattı kardeşim. Atamda Hz. Adem'dir.

Sizde maymundan evrildiniz. Bütün atalariniz da maymun.

giphy.gif

@BERWAR sesli güldüm. Eyvallah.

Yok kardeş herkesin atası kendine. Beni Allah yarattı. Sen de maymundan geldin. Pardon ondan önce de sürüngendin. Ondan önce de balıktın. Ondan önce de tek hücreliydin. Sonra evrildin böyle oldun. Senin ataların hep bunlar. Benimkiler cennetten çıkma. Ne hikmetse bu ataların hala maymun, balık ve tek hücreli. Ama sen evrilmişsin. Maşallah sana.

Son düzenleyen: Moderatör:
KGB'nin de böyle şeylerle uğraştığını duymuştum. İşe yarasa dağılmazlardı herhalde :)

Sen de maymundan geldin. Pardon ondan önce de sürüngendin. Ondan once de balıktın. Ondan önce de tek hücreliydin. Sonra evrildin böyle oldun. Senin ataların hep bunlar. Benimkiler cennetten çıkma. Ne hikmetse bu ataların hala maymun, balık ve tek hücreli. Ama sen evrilmişsin. Maşallah sana.
Bahsettiğin canlılarda atalarından evrildi, ilk halleri gibi değiller o canlılar. Senin gibi bilgi yoksunların bunu bilmemesi sıradan bir şey. Senin evrim hakkındaki bilgisizliğin bu mesajından ve önceki attiğin mesajından anlaşılıyor. Ne de olsa sen önceki mesajında Darwin'in dediği gibi kuş gidipte kurt olmadı diye söyleyen birisin. Böyle açıkça yalan konuşan birinin gelip evrim hakkında yazdıklarını önemseyecek değiliz sonuç olarak.

Benimkiler cennetten çıkma.
Senin atalarında Sümerlerden çıkma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı