Bu kadar çok hilesi olan oyunu neden oynuyorsunuz?

Oyunun en iyisi benim denemeyecek kadar narin bir rank sistemine sahip. Aslında oyunun yapısı gereği bu rank sistemi bu şekilde. Yani her zaman daha iyi oynayacak oyuncu vardır. Hatırlarsanız maç girişinde bazen şöyle diyor; endişelenme bugün rakibin iyi gününde gibi duruyor. Tam hatırlayamadım ama buna benzerdi.

Arkadaş beyniniz yıkanmış valorant da valorant diye, riot size para mı veriyor anlamıyorum. Eğer bir gün valoranta düzgün haritalar düzgün hissiyatlar düzgün market sistemi gelirse oynarız. Ama şu anki haliyle bence oynanmaz. Yani ben oynamam. İsterse 10 bin liram olsun istediğim skini beklemek zorundayım. Aşırı saçma bi sistem. "Sırf riotun cebine daha fazla para girecek diye" :D.
Tamam sen oynama. Farkında değilsiniz ama beyni yıkanan sizlersiniz. Cs de Cs, koca piyasada başka fps shooter yokmuş gibi. Çok daha yenilikçi, çok daha modern pek çok oyun var. Farkında değilsiniz ama Cs yerinde sayan bir oyun. Pek çok rakibi oldu ama gerek bazılarının düşük bütçeli olması, gerek bazılarının pay to win olması sebebiyle hiçbiri Cs kadar ilgi görmedi. Sonunda birisi çıkıp Pay to Win olmayan adam gibi bir oyun çıkardı. Saldırganlığınız da bu yüzden zaten. Çirkefçe saldırıyorsunuz hep, çünkü siz de biliyorsunuz ki Valorant Cs'nin tahtını devirdi. İnsanların artık "pay to win olmayan, fps shooter" olarak bir alternatifi de var.

Hissiyat demişsin, kardeş bilmiyorum farkında mısın ama Cs 10 yıldan uzun süredir geliştiriliyor. Tabii ki de hissiyatı daha rafine olacak. Bu o oyun "Cs" olduğu için değil, 10 yıldan fazladır geliştirildiği için böyle. O rafine his oyun "Cs" olduğu için değil yani.
Market sistemine de laf atmışsın. Hayır kardeş o "Riot'un cebine daha fazla para girsin" diye yok. Çünkü bu sistem Riot'un satışlarını düşürüyor. O bir çeşit pazarlama stratejisi, istediğin skin geldiğinde sanki bedavaymış gibi bir illüzyon oluşuyor, sen de düşünmeden alıyorsun.
Kaldı ki o kadar da uzun bir süre beklemiyorsun, en fazla en uzun ihtimalle bile 2 hafta içinde istediğin skin markete geliyor.

Bir de benim lafımı bana karşı kullanmışsın, ben onu sunucular için söyledim, sen market için söylüyorsun. Aynı şey mi sence? Biri oynanışı etkilerken birinin hiç etkisi yok oynanışa.
Savunmayın şu yerinde sayan oyunu, rezil oluyorsunuz.
1.5K Saatim de 1 tane hile gelmedi, anlamıyorum neden bu kadar çok ağlıyorsunuz :D Sevmiyorsanız oynamayın, başkalarına da karışmak size kalmaz.
Cs oynuyorsan ve çok çok yüksek bir rankta değilsen, hileye rastlamamak imkansız gibi bir şey. Biraz ufak sallayın, civcivler yesin.
Ayrıca 1.5k saat boyunca da çok çok yüksek ranklarda oynadığını hiç sanmıyorum.

Hayatımda sadece 2 kere hileyle karşılaştım CS:GO'da.
Olsun o kadar.

Ama abartıyorsunuz.
Her el herkesin anasına sövüp, üstüne troll yapıp bir de 💩 gibi oynarsanız tabii ki hile gelir maçınıza. (Rapor ve Güven sistemi)
Ama saydıklarını yapmıyorsanız sıkıntı.
Prime alın rahatınıza bakın.

Tamam sen oynama. Farkında değilsiniz ama beyni yıkanan sizlersiniz. Cs de Cs, koca piyasada başka fps shooter yokmuş gibi. Çok daha yenilikçi, çok daha modern pek çok oyun var. Farkında değilsiniz ama Cs yerinde sayan bir oyun. Pek çok rakibi oldu ama gerek bazılarının düşük bütçeli olması, gerek bazılarının pay to win olması sebebiyle hiçbiri Cs kadar ilgi görmedi. Sonunda birisi çıkıp Pay to Win olmayan adam gibi bir oyun çıkardı. Saldırganlığınız da bu yüzden zaten. Çirkefçe saldırıyorsunuz hep, çünkü siz de biliyorsunuz ki Valorant Cs'nin tahtını devirdi. İnsanların artık "pay to win olmayan, fps shooter" olarak bir alternatifi de var.

Hissiyat demişsin, kardeş bilmiyorum farkında mısın ama Cs 10 yıldan uzun süredir geliştiriliyor. Tabii ki de hissiyatı daha rafine olacak. Bu o oyun "Cs" olduğu için değil, 10 yıldan fazladır geliştirildiği için böyle. O rafine his oyun "Cs" olduğu için değil yani.
Market sistemine de laf atmışsın. Hayır kardeş o "Riot'un cebine daha fazla para girsin" diye yok. Çünkü bu sistem Riot'un satışlarını düşürüyor. O bir çeşit pazarlama stratejisi, istediğin skin geldiğinde sanki bedavaymış gibi bir illüzyon oluşuyor, sen de düşünmeden alıyorsun.
Kaldı ki o kadar da uzun bir süre beklemiyorsun, en fazla en uzun ihtimalle bile 2 hafta içinde istediğin skin markete geliyor.

Bir de benim lafımı bana karşı kullanmışsın, ben onu sunucular için söyledim, sen market için söylüyorsun. Aynı şey mi sence? Biri oynanışı etkilerken birinin hiç etkisi yok oynanışa.
Savunmayın şu yerinde sayan oyunu, rezil oluyorsunuz.

Cs oynuyorsan ve çok çok yüksek bir rankta değilsen, hileye rastlamamak imkansız gibi bir şey. Biraz ufak sallayın, civcivler yesin.
Ayrıca 1.5k saat boyunca da çok çok yüksek ranklarda oynadığını hiç sanmıyorum.
Boş yapmışsın, cevap yazmak için uğraşmayacağım.

Ne oyunmuş bu Counter be. İlk oynadığımda sene 2001di. Okuldan kaçıp kafeye gitmiştik. 20 sene geçmiş hala popüler.

Geri
Yukarı