Çok güçsüzüm

Aramıza hoş geldin, öncelikle dumbell al 5-10-15-20 KG takılabilenlerden öneririm. Önce sınırlarını zorla 10+10 kaldırabilirsen kaldır sonra 5'e geç. Kaldıramazsan 5'den başla direkt. Ya da spor salonuna git.

@mr.esat ve @SeanStrickland yardımcı olacaktır.

Sınıfta kıza bile yeniliyorum bilek güreşinde. Kasım yok denecek kadar az bacak kasım yok zaten. Ne yapmam gerekiyor? Ben böyle yaşamak istemiyorum🥺

Hocam herkes anasının karnından kaslı olarak doğmuyor spor yapın kilonuzu artırmak için bol karbonhidratlı besinler tüketin.

Ben zaten 5 kilo ile kas yığını olacaksın demedim, her şeyin bir başlangıcı var.
Domble ne aga Dombıra diye okudum ondan yazdım.

Ne alakası var? Benim de bileğim çok güçlü değil. 5 kiloda bile zorlanıyorken gidip 10 kiloyla mı geliştirmeye çalışayım bileği mi? Önemli olan doğru formda istikrar.
Domble dediği için yazdim bir espri yapalım dedim la. Hareketlere falan bağlı yaparsın istediğin kiloda zaten.

Bu arada bilek güreşinde yenmek istiyorsan ön kol lazım sana. El yayı al bunun dışı yumruğunu gün içinde sık kasabildigin şekilde gelişir. İyi vücut istiyorsan ve evde yapmak istiyorsan barfiks ve dips bari öneririm. Tekrar arttırarak gidersin ama 5 kiloda max gideceğin 1-2 ay süredir tabi harekete göre değişebilir kilolar.

Evin civarında salon yoksa ve uzun süreli gelişmek istiyorsan barfiks ve dips bari iyi iş görür. Bunun dışı dumbell işini ilerdigin zaman alabilirsin 10 kilo ve üstü 10 kilo altının bir anlamı yok zaten. Dandik alsan bile önemli değil yani. Bunun dışı barfiks cekemiyorsan 15 kg direnç bandı falan da alman mantıklı olabilir. Salona gideceğim diyorsan sana ordaki hocalar tavsiye verir zaten bize pek gerek yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı