Çok güçsüzüm

Domble ne aga dombıra diye okudum ondan yazdım.

Domble dediği için yazdim bir espri yapalım dedim la. Hareketlere falan bağlı yaparsın istediğin kiloda zaten.

Bu arada bilek güreşinde yenmek istiyorsan ön kol lazım sana. El yayı al bunun dışı yumruğunu gün içinde sık kasabildigin şekilde gelişir. İyi vücut istiyorsan ve evde yapmak istiyorsan barfiks ve dips bari öneririm. Tekrar arttırarak gidersin ama 5 kiloda Max gideceğin 1-2 ay süredir tabii harekete göre değişebilir kilolar.

Evin civarında salon yoksa ve uzun süreli gelişmek istiyorsan barfiks ve dips bari iyi iş görür. Bunun dışı dumbell işini ilerdigin zaman alabilirsin 10 kilo ve üstü 10 kilo altının bir anlamı yok zaten. Dandik alsan bile önemli değil yani. Bunun dışı barfiks cekemiyorsan 15 kg direnç bandı falan da alman mantıklı olabilir. Salona gideceğim diyorsan sana oradaki hocalar tavsiye verir zaten bize pek gerek yok.

Abi 5 zor kaldırıyom 10 nasıl kaldırıyım.

We GO to gym. Aç müziği ve spor yap.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam gece saat 2.30 fotoğraf sanıp tıkladım ev halkı ayağa kalktı teşekkürler.

Spor olayı çok masraflı açıkçası. Ben de spora gitmek, yağ kütlemi kas kütlesine çevirmek istiyorum ama ağırlık kaldırmayla bitmiyor gördüğüm kadarıyla. Doğru şekilde protein ağırlıklı beslenerek desteklemek lazım. Tabi bunun yanında takviye ilaçlar da var. Bu ülkede zor gibi duruyo fitness yapmak...

Boyun kilon kaç? Taş Çağında mıyız hayvan mı avlayacaksın da bilek güreşinde yenildim diye spora gideceksin? Kilon yetersiz bence sağlıklı bir şekilde kilo al.

Boyun kilon kaç? Taş Çağında mıyız hayvan mı avlayacaksın da bilek güreşinde yenildim diye spora gideceksin? Kilon yetersiz bence sağlıklı bir şekilde kilo al.

Konunun içeriği o değil ki. Konu sahibi çok güçsüz olduğunu, hatta bilek güreşinde sınıftaki kıza bile yenildiğini söylemiş. Konu başlığında da gördüğümüz gibi şikayet edilen durum bilek güreşi değil. Güçlü birisi olmak istiyorsa spor şart. Kilo alsa bile kolları çok zayıf kalıyor maalesef.

Geri
Yukarı