Çok kötü durumdayım

Yok hocam, kızı geçtim düzgün arkadaş bile yok. İnsanlarla ilişkilerim çok kötü. Tüm arkadaşlarımı kendim gibi istiyorum. Aynı şeyleri yapalım aynı şeyleri beğenelim. Başka türlü arkadaş olamıyorum. Bu kız da öyleydi haliyle üzüntüm bayağı büyük oldu.
Ben de öyleyim hocam, anlaştığım tek arkadaşım var (neredeyse her konuda kafa dengi yani, diğerlerinden farklı. onlarla tartışırım falan ama fikirlerim aynı bu arkadaşla.) ve çoğunlukla onunla takılırım, siz de böyle 1-2 tane güvenilir arkadaş yapın. Olmazsa zorlamayın, kaliteli bir yalnızlık, kötü bir arkadaş çevresinden iyidir. Kendinizi kötü çevreden korumuş olursunuz.

Yok hocam, kızı geçtim düzgün arkadaş bile yok. İnsanlarla ilişkilerim çok kötü. Tüm arkadaşlarımı kendim gibi istiyorum. Aynı şeyleri yapalım aynı şeyleri beğenelim. Başka türlü arkadaş olamıyorum. Bu kız da öyleydi haliyle üzüntüm bayağı büyük oldu.
Hocam konuyla alakasız fakat sanırım sizin bir ara youtube kanalınız vardı, doğru mu hatırlıyorum?

Sevgilimle ayrıldık, arkadaş kalmaya devam ettik ama fazla sürmedi. Biraz önce affedersiniz ağzıma edip tamamen engelledi beni. Yaklaşık 10 gün önce aşkım dediğim kişiye şu an ulaşamıyorum bile. Dertleşecek kimsem kalmadı o gidince haliyle şu anki halimi anlatacak aklıma sadece burası geldi. Hiç bu kadar kötü hissetmemiştim. Bitik haldeyim ne olur yardım edin.

Bir zaman sonra bu acılar da geçecek ve ona karşı hiçbirşey hissetmeyeceksin, bunu düşün. En karanlık geceni düşün, sabah olmadı mı?

Hocam konuyla alakasız fakat sanırım sizin bir ara youtube kanalınız vardı, doğru mu hatırlıyorum?
Evet duruyor şuan aynı isimle.
Bir zaman sonra bu acılar da geçecek ve ona karşı hiçbirşey hissetmeyeceksin, bunu düşün. En karanlık geceni düşün, sabah olmadı mı?
En karanlık gecem sanırım bu gece olacak.

Hocam beraber dinlediğiniz veya dinleyince onu hatırladığınız şarkıları dinlemeyi kesinlikle bırakın önce. Sonra ise beraber gittiğiniz yerlere çok sık gitmemeye çalışın, çünkü ilk zamanlarda sürekli geçmişi hatırlatır ve tüm gün hüzünlü olursunuz. Kısaca etkisi altına alır sizi. Korkunun üstüne gitmenin zamanı var ama şimdilik unutmaya çalışın bence. Yardımcı olabildiysem ne mutlu.

Ben de geçtiğimiz günlerde 6 yıldır sevdiğim ve hiçbir zaman sevgili anlamında birleşemediğim biriyle arkadaşlığımızı sonlandırdık. Gerçekten çok zor bu durumu ben de hala aşmış değilim, ama hayatın devam ettiğini anladım. Hayatımda o varken hep bir umut içinde yaşadım. Artık o umut yavaş yavaş azalıyor. Hiç sevgilim olmadı, hayatımda ilk aşkım oydu benim. O var diye ben başka kızları görmüyordum. Artık o yok, başka kızlara yazabilirim. Ve hayatımda hiçbir insana bu kadar bağlanmayacağımı öğrendim.

Evet duruyor şuan aynı isimle.

En karanlık gecem sanırım bu gece olacak.

Ben de bunları yaşadım, kendimi paraladım ve şu an ona karşı hiçbirşey hissetmiyorum. Hobiler edin, gelişimine, eğlenmene odaklan. Yemin ediyorum geçecek kardeşim. Onunla doğmadın ki onsuz yaşayamayasın, bu sadece alışkanlıktan ibaret.

Geri
Yukarı