Corona virüs sebebiyle askere gitmemek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kanka kusura bakma da böyle yaşanmaz çok korkaksın, açtığın konuların da %90'ı boş haberin olsun kusura bakma ama böyle yazıları da kolay kolay yazmam. Kendini geliştirmen gerek. Ha ben çok mu iyiyim? Hayır. Sadece düşüncemi yazıyorum.
Tam da vermek istediğim cevap bu. Kesinlikle katılıyorum.

036136A1-16B5-4FEB-B09F-503748F67934.jpeg

Bak güzel kardeşim sen daha gitmeden bu şekildeysen. Gittiğinde bayağı bir üzerler seni. Azıcık sirkelen kendine gel. Paralı yapmadığın sürece, Er ya da geç gideceksin. Korkanın çocuğu olmazmış. Git gerçeklerle yüzleş. Hayatın toz penbe olmadığını öğrenmiş olursun. :D.

Merhaba. Corona virüsü yüzünden askerliğimi tecil ettirebilir miyim? Genel olarak okullar bile bir süre kapatılacak Corona virüsü nedeniyle. Genel olarak evde yaşamak istiyorum. Dışarıya pek çıkmak istemiyorum. Ülkemize de Corona virüsü gelmeye başlamış duyduğum kadarıyla. Askerliğimi de bu bağlamda birkaç sene daha ertelettirmek istiyorum. Corona sebebiyle yakında askerlik için ekstra tecil hakkı sunulacak mı? Ya da askerliği tecil ettirmeden, genel olarak askerliğe alımlar bir süre kapatılacak mı?

Senin herhangi bir hastalığın var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi delireceğim ya. Askere gitmemek için bula bula bunu mu bahane edeceksin sen kardeşim ya. Ben Subay olmak için okulumu bitirmeye uğraşıyorken senin şu ettiğin laflara bak ya gerçekten bu yeni nesil çok kötü yerlere gidiyor. Doktorlar bakarlar sana eğer bir sağlık sıkıntın var ise zaten gitmezsin çürük raporu verirler zaten.... Daha yazacak çok şeyim var yazamıyorum.......

Merhaba. Corona virüsü yüzünden askerliğimi tecil ettirebilir miyim? Genel olarak okullar bile bir süre kapatılacak Corona virüsü nedeniyle. Genel olarak evde yaşamak istiyorum. Dışarıya pek çıkmak istemiyorum. Ülkemize de Corona virüsü gelmeye başlamış duyduğum kadarıyla. Askerliğimi de bu bağlamda birkaç sene daha ertelettirmek istiyorum. Corona sebebiyle yakında askerlik için ekstra tecil hakkı sunulacak mı? Ya da askerliği tecil ettirmeden, genel olarak askerliğe alımlar bir süre kapatılacak mı?
Bilader ne boş yaptın ya. Gideceksen git askerliğine giymeyeceksen gitme bize ne yahu amma muhabbeti sakız gibi uzattın. Yok mu bu elemanı banlayacak moderatör adam troll işte görüyorsunuz anlatmaya gerek yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı