CS 2'nin duyurulması neden kötü?

Yahu ne CS2'miş. Millet kendi kendine triplere girdi. Olağanüstü bir güncelleme vs değil grafik artı birkaç şey değişecek sadece. Güncelleme gelene kadar "CS2 oyun olarak mı çıkacak" veya "CS2" ile ilgili tüm konular açılmasın bence bu nedir ya.
Kanka oyun motoru değişti yeni bir yazılım ile daha iyi güncellemeler daha değişik içerikleri oyuna eklenebilir anlamıyormusun

Her oyunun zaten toxic kitlesi var. Geçen CS oynuyordum Rus'un biri sebepsiz yere bana Rusça sövdü bende de birkaç Rus küfürü vardı ettim sövüştük bir güzel. Bir de Türkçe küfür ettim 3-5 tane. Ama artacağını çok düşünmüyorum

CS Remastered desek daha doğru olur. Oyun aynı oyun sadece 2 3 grafik arttırmışlar.
Vay arkadaş anlat anlat dilimizde tüy bitti. Bak kardeşim, oyun yeni bir yazılım ile geliştirilecek. Bu demek oluyor ki daha güzel içerikler daha iyi meta değişikleri biz oyuncuları bekliyor. Siz sanıyorsunuz ki sadece 1-2 şey değişti.

Vay arkadaş anlat anlat dilimizde tüy bitti. Bak kardeşim, oyun yeni bir yazılım ile geliştirilecek. Bu demek oluyor ki daha güzel içerikler daha iyi meta değişikleri biz oyuncuları bekliyor. Siz sanıyorsunuz ki sadece 1-2 şey değişti.

Oyunu acık betada oynayan biri olarak cok eksigi oldugunu düsünüyorum bir kere oyun standoff 2'ye benziyor CS falan kalmamis 2-3 Saniyede bir Pcem 2022 güncel sistem olmasina rağmen agir bir sekilde drop giriyor silah mekanikleri de hoş değil arayüz de çok karman çorman olmuş bence umarım 2024'e kalmadan bunları düzeltirler. Şu anki hali ile CS:GO'yu daha iyi bir oyun olarak görüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı