CS:GO haksız yere VAC yasakladı

Ben hayatımda hiç hile kullanmadım, kullanmam da. Diğer 3 hesabım da VAC yedi. Bilgisayarım yeni sıfırlandı nasıl kaldırmak için bir şeyler yapabilirim?
Hesapta rozetler var operasyon ve 57 tane oyun var.

Hesabım:
4 VAC yemişsin ve hala hile değilim diyorsun.

Hayir, tekrar yasaklama almazsiniz. Bilgisayarinizda hile kalintilari varsa temizlendiginden emin olun. Yoksa yine yasaklama almaniz muhtemel.
Bilgisayar yeni sıfırlandı ki hile hiç yüklemedim
4 VAC yemişsin ve hala hile değilim diyorsun.
Dostum operasyonum var 57 tane oyunum var hile açacaksam neden bunları alayım ki?

57 tane oyunum var hile açacaksam neden bunları alayım ki?

On binlerce dolarlık envanteri olan insanlar hile kullanıp VAC yasaklaması alıyor, bu ne ki?

Steam desteğe vs. ulaşmak işe yaramaz. İlgili makalede Steam desteğin VAC yasaklamasını kaldırmayacağını net bir dille belirtmişler zaten. Haksız bir yasaklama var ise otomatik kaldırılır, ama 4 yasaklı hesaptan sonra haksız bir yasaklama olduğuna ihtimal bile veremiyorum maalesef. Tek yapabileceğin şey beklemek.

Ben hayatımda hiç hile kullanmadım, kullanmam da. Diğer 3 hesabım da VAC yedi. Bilgisayarım yeni sıfırlandı nasıl kaldırmak için bir şeyler yapabilirim?
Hesapta rozetler var operasyon ve 57 tane oyun var.

Hesabım:
Biraz üstüne gidin arkadaşın kuzen falan çıkıyor sonra.

Bu bilgi dogru degil. Telefon numarasini sonradan farkli bir hesapta kullanmak hicbir zaman VAC yasagina sebep olmadi.

Crack oyun dosyalari da VAC yasaklanmasina sebep olmuyor.

E-posta üzerinden de yasaklama verilmemekte.
Telefon numarası üzerinden ban yersiniz.

1622301568669.png

Geri
Yukarı